Koszulki na Dzień Mamy

Jest 22 produktów.

Mama to chyba jedno z najczęściej wypowiadane słowo. Mama to domowa skarbnica wiedzy, opiekunka i źródło miłości. Od niej zaczyna się wszystko. Czasem nie jest idealna, ale jak każdy człowiek stara się najbardziej na świecie być dobrą mamą. Mama ma wiele zadań do wykonania. Dziwnym przypadkiem w wielu językach brzmi to słowo bardzo podobnie. W P...

Mama to chyba jedno z najczęściej wypowiadane słowo. Mama to domowa skarbnica wiedzy, opiekunka i źródło miłości. Od niej zaczyna się wszystko. Czasem nie jest idealna, ale jak każdy człowiek stara się najbardziej na świecie być dobrą mamą. Mama ma wiele zadań do wykonania. Dziwnym przypadkiem w wielu językach brzmi to słowo bardzo podobnie. W Polsce mamy różne odmiany i mówimy: matka, mama, mamusia, matula, mateczka, maminka, mamuśka itd... Koszulka na Dzień Mamy to tylko drobny gest wdzięczności, ale jak miły i ważny!

Less
Więcej
Wyświetla 1 - 22 of 22 produktów
Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.