Poszewki okolicznościowe

Jest 97 produktów.

Co dać na dzień mamy? Jaki prezent na dzień babci? Co kupujecie na dzień nauczyciela? Co dać komuś co ma już wszystko? Poszewka z okolicznościowym nadrukiem będzie takim małym, miłym gestem od serca. Poduszka na dzień mamy, a może wystarczy sama poszewka na jaśka. Babcia ma już wszystkie duperele, jedna poszewka z nadrukiem na dzień babci więcej...

Co dać na dzień mamy? Jaki prezent na dzień babci? Co kupujecie na dzień nauczyciela? Co dać komuś co ma już wszystko? Poszewka z okolicznościowym nadrukiem będzie takim małym, miłym gestem od serca. Poduszka na dzień mamy, a może wystarczy sama poszewka na jaśka. Babcia ma już wszystkie duperele, jedna poszewka z nadrukiem na dzień babci więcej nie zawadzi. Zajmuje mało miejsca, a można oblec posiadaną już poduszkę. Spraw bliskiej Ci osobie wyjątkowy, spersonalizowany prezent.

Less
Więcej
Wyświetla 1 - 24 of 97 produktów

Filtruj przez:

Dostępność
Rozmiar
Kolor
Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.