Dzień Nauczyciela

Jest 116 produktów.

14. października jak co roku przypada Dzień Edukacji Narodowej i w tym dniu swoje święto obchodzą nauczyciele, przedszkolanki i żłobkowe opiekunki. Jaki dać prezent na dzień nauczyciela? Odpowiedzią na to jest drobny upominek w postaci torby okolicznościowej. Torba na dzień nauczyciela może być opatrzona kwiatami, napisem, nazwą przedmiotu lub ż...

14. października jak co roku przypada Dzień Edukacji Narodowej i w tym dniu swoje święto obchodzą nauczyciele, przedszkolanki i żłobkowe opiekunki. Jaki dać prezent na dzień nauczyciela? Odpowiedzią na to jest drobny upominek w postaci torby okolicznościowej. Torba na dzień nauczyciela może być opatrzona kwiatami, napisem, nazwą przedmiotu lub życzeniami albo znaną sentencją.
Można skorzystać z gotowych wzorów lub podesłać swój projekt do wydruku. Prezentowane wzory są niepowtarzalne.
Choć kwiaty dla nauczycieli są na tyle uniwersalne, że nie zostają na długo i nie zagracają domu, to jednak ich przemijanie może być smutne, bo nie zostaje nic. Torba na dzień nauczyciela jest praktyczna, w przechowywaniu niekłopotliwa i jako prezent w swej skromności doskonała. Nie obciąża budżetu klasy, a jest na tyle fajna, że co roku można wymyślać nowy nadruk i zmieniać torby. W końcu po pewnym czasie należy się zmiana.
Zakaz kopiowania i wykorzystywania wzorów w jakiejkolwiek postaci.

Less
Więcej
Wyświetla 1 - 24 of 116 produktów

Filtruj przez:

Dostępność
Rozmiar
Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.