Bluzy dla dzieci gładkie

Jest 4 produktów.

Znajdziesz tu bluzy dziecięce wkładane przez głowę oraz bluzy z kapturem i rozpinane. Większość z nich jest podzielone na dwie lub trzy gramatury. Bluzy lekkie (lightweight), cieńsze są wygodne na co dzień, zwłaszcza do szkoły, gdzie zimą jest bardzo ciepło. Bluzy klasyczne są grubsze uszyte z bawełny, która ma meszek pod spodem, dzięki czemu są...

Znajdziesz tu bluzy dziecięce wkładane przez głowę oraz bluzy z kapturem i rozpinane. Większość z nich jest podzielone na dwie lub trzy gramatury. Bluzy lekkie (lightweight), cieńsze są wygodne na co dzień, zwłaszcza do szkoły, gdzie zimą jest bardzo ciepło. Bluzy klasyczne są grubsze uszyte z bawełny, która ma meszek pod spodem, dzięki czemu są cieplejsze. Wszystkie bluzy nie kurczą się w praniu. Zachowują swój fason bez względu na długość użytkowania. Wysoko gatunkowa bawełna sprawia, że bluzy długo wyglądają jak nowe.

Less
Więcej
Wyświetla 1 - 4 of 4 produktów
Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.