Już czas na urlop :)

17 - 24 lipca 2021

Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie zostaną zrealizowane po urlopie.

Torba okolicznościowa

Jest 15 produktów.

Torba okolicznościowa jest fantastycznym prezentem z okazji wyjątkowego święta osoby obdarowanej. Jest to miły i sympatyczny gest wyróżnienia lub docenienia czyjejś pracy lub pokazania, że się pamięta o rocznicach i świętach. Torba okolicznościowa może być wykonana z okazji dnia mamy, babci, dnia taty i dziadka a także na dzień nauczyciela, dzie...

Torba okolicznościowa jest fantastycznym prezentem z okazji wyjątkowego święta osoby obdarowanej. Jest to miły i sympatyczny gest wyróżnienia lub docenienia czyjejś pracy lub pokazania, że się pamięta o rocznicach i świętach. Torba okolicznościowa może być wykonana z okazji dnia mamy, babci, dnia taty i dziadka a także na dzień nauczyciela, dzień górnika czy hutnika czy innej profesji. Nie wszystkie święta są popularne. Niektóre obchodzi się w mniejszym gronie, ale to nie znaczy, że są mniej ważne. Torba okolicznościowa może też być spersonalizowanym opakowaniem na właściwy prezent. Zabawna jest kombinacja, gdy w torbie z nadrukiem znajduje się na przykład i bluza z nadrukiem, najlepiej tym samym.
Pomysłów na torbę okolicznościową może być tysiące. Na stronie znajdziesz gotowe propozycje, ale można stworzyć dowolną grafikę lub napis.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 15 of 15 produktów

Filtruj przez:

Dostępność