Poduszki z imieniem dziecka

Jest 20 produktów.
Wyświetla 1 - 20 of 20 produktów

Każdy w domu ma jakąś poduszkę, a nawet mamy ich kilka. Poduszki mają różne funkcje. Jedne służą Nam do spania, inne stanowią dekoracje pokoju. W dziecięcym kąciku są takie, które są siedziskami oraz przeznaczone do przytulania. To bardzo praktyczny produkt. Dodatkowo sprawia, że wnętrza wyglądają bardziej przytulnie i kolorowo. Poduszka z imieniem dziecka jest wyjątkowa. Imię wskazuje na jej właściciela. To niepowtarzalny przedmiot, który podkreśla znaczenie osoby wypisanej na poduszce.

Poduszka z imieniem dziecka – wyprawka do przedszkola

Przychodzi taki czas, gdy dziecko zaczyna swoją przygodę z edukacją. Niektóre maluchy już po ukończeniu pierwszego roku są zapisywane do żłobka. Inne w wieku trzech lat idą do przedszkola. Jedne i drugie dzieci potrzebują poduszki z imieniem dziecka. Maluszki potrzebują snu, aby dobrze się rozwijać i rosnąć. Chcą się na chwilę położyć i przytulić do znajomej podusi.

Pobyt w przedszkolu wymaga od dziecka wczesnego wstawania i dyscypliny. Taka drzemka pozwala łatwiej przetrwać dzień. Każdy rodzic może ją jeszcze umilić. W naszym sklepie lolilu.pl możesz kupić śliczne poszewki dla dziecka i spersonalizować je jego imieniem. Możliwy jest niemal każdy nadruk. Podpisanie rzeczy, które dziecko przyniosło do placówki jest obowiązkowe.

Nauczycielki nie mają wtedy kłopotu z odnalezieniem przyborów dziecka. To jest niezwykle ważne, bo wtedy spokój nauczycielki udziela się też dzieciom. W domu czasami jedno dziecko jest trudno utulić do spania. Jaką sztuką jest położenie spać całej grupy jednocześnie. Wygodna poduszka z imieniem dziecka i przyjazną grafiką na pewno to ułatwi.

Poduszka z imieniem dziecka – prezent na urodziny

Jakże często mamy zadają pytania co kupić dziecku na urodziny. Dotyczy to nie tylko swoich własnych dzieci. Poszukujemy również prezentów dla maluchów w rodzinie lub koleżanek czy kolegów naszej pociechy. Ten problem przewija się co rok, a nawet kilka razy w roku. Dlaczego poszukujemy ciągle nowych prezentów? Lepiej byłoby kupować to samo dla podobnej grupy wiekowej. Odeszło by to całe myślenie co kupić.

My mamy gotową odpowiedź na to pytanie. Uniwersalnym, ale jednak spersonalizowanym prezentem na urodziny jest poduszka z imieniem dziecka. Ten produkt można dopasować do każdego. Niezależnie od wieku poduszka z imieniem dziecka będzie odpowiednia. Dla maluchów można postawić na miłe wzory ze zwierzętami. Dla nastolatków dobra będzie poduszka z monogramem i imieniem.

Poduszka z imieniem dziecka składa się z poszewki oraz wkładu. Na stronie te dwa produkty istnieją oddzielnie. Aby skompletować poduszkę musisz zakupić poszewkę z imieniem dziecka oraz wkład do niej.To wygodne rozwiązanie dla tych co nie potrzebują dodatkowego wkładu. Taką poszewkę możesz ubrać na już posiadany jasiek.

Poduszka z imieniem dziecka – dekoracja pokoju

Poduszka z imieniem dziecka może pełnić różne funkcje. Główną zaletą jest jej wygląd. Ma ona służyć za dekorację pokoju. Wiadomo, że to nie będzie tylko coś ładnego. Taka poduszka z imieniem dziecka jest bardzo praktyczna. Dziecko będzie ją używać wielokrotnie. Dla jednych będzie to jakby pluszak do spania, a dla innych siedzisko do rzucenia na podłogę. Dzieciom szkolnym podeprze plecy na fotelu czy krześle przy biurku.

Ważne jest, aby poduszka z imieniem dziecka podobała się właścicielce czy właścicielowi. Jednak funkcje praktyczne zawsze biorą górę. To, że poszewka jest ściągalna jest wielkim atutem.

Poduszka z imieniem dziecka dla dziewczynki

Przy wyborze odpowiedniego wzoru płeć ma ważne znaczenie. Kim jest odbiorca poduszki? Inne projekty zachwycą dziewczynki, a inne podbiją serca chłopców. Dziewczynki wybierają projekty ze zwierzętami, kwiatkami lub innymi dziewczęcymi detalami. Projekty mogą być w stonowanych kolorach z przewagą różu. Wśród naszych projektów poduszek z imieniem dziecka dla dziewczynki królują wesołe i łagodne wzory ze zwierzętami. Wszystkie są przedstawione bardzo przyjaźnie.

Dziewczynki lubią piękne wnętrza. Z radością przyjmą prezent w postaci poduszki z imieniem dziecka. Młoda dama poczuje się wtedy wyróżniona. Ona potrafi ułożyć poduszki na swoim posłaniu w sposób dekoracyjny. Gdy nie są właśnie używane, to stanowią punkt przyciągający oko. W pokoju dodają przytulności. Poduszki sprawiają, że wnętrze jest cieplejsze i milsze w odbiorze, a sama właścicielka lepiej się w nim czuje.

Poduszka z imieniem dziecka jest podpisana. I na nic spory i waśnie kogo jest poduszka. Przy kłótni rodzeństwa łatwo to rozsądzić. Dlatego może każdy powinien posiadać swoją sztukę. Przy podróżach zwłaszcza tych dalekich własna poduszka i kocyk jest niezbędna. W samochodzie przyda się do podparcia głowy. Jest to też bardziej higieniczne i przytulne.

Poduszka z imieniem dziecka dla chłopca

Mali chłopcy uwielbiają się przytulać. Jak każde dziecko pragną miłości i uwagi. Do zabawy wybierają zazwyczaj pojazdy mechaniczne czy klocki. Poduszkę z imieniem dziecka potraktują bardzo praktycznie. Chłopaki również chcą mieć w pokoju przytulnie i miło. Poduszka posłuży im do spania, do podpierania lub jako siedzisko. Gdy nie będzie w użyciu, będzie się ładnie prezentowała. A to cieszy serce mamy, która dba o wygląd pokoju syna.

Poduszka z imieniem dziecka dla chłopca ma wzory skierowane do tej płci. Znajdziesz tu zwierzęta, pojazdy albo poduszki z monogramem. Bez względu na wiek poduszka przydaje się co dziennie. To ważne, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo. Stworzenie kącika lub przeznaczenie całego pokoju dla chłopca pozwala mu dobrze się rozwijać. Tu ma swoje miejsce na ziemi. To poczucie przynależności wzmacnia człowieka.

Małe urwisy kochają swoje Przytulanki. Trochę starsi wolą poduszkę. Na niej może znaleźć się dowolny wzór zgodnie z zainteresowaniami dziecka. Poduszka z imieniem dziecka dla chłopca jest też doskonałym prezentem na każdą okazję. To idealny spersonalizowany prezent, który nie wymaga poznania rozmiaru, jak w przypadku koszulek czy bluz. Poducha jest praktyczna i każdy ma ją w swoim pokoju. Należy jeszcze sprawić, aby była ulubionym gadżetem.

Poduszka Twoich marzeń

W naszym sklepie lolilu.pl wszystko jest wyjątkowe. Każdy nadruk można spersonalizować i dopasować do swoich oczekiwań. Dotyczy to również poduszek z imieniem dziecka, które składają się z powleczki i wkładu. Na stronie pokazane są nasze propozycje. Ale zawsze możesz zamówić taką ze swoim zdjęciem czy wymyślonym projektem.

Skomponowanie projektu nie wszystkim idzie łatwo. Czasami to po prostu brak czasu, a innym razem cierpliwości czy pomysłu. Dlatego dobrze jest skorzystać ze sprawdzonych i gotowych rozwiązań. Na poduszce z imieniem dziecka możesz też wydrukować każdy istniejący wzór z naszej bogatej oferty. Wystarczy, że podasz numer referencyjny wzoru.

Poduszki dla dziewczynek i poduszki dla chłopców są nieodzownymi elementami pokoju dziecka. Ich duża użyteczność jest bezsprzeczna. Dodatkowo są modne i dodają stylu wnętrzu. Szeroki wybór wzorów pozwala na znalezienie swojej ulubionej poduszki.

Poduszki dla dzieci

W kategorii poduszki dla dzieci, znaleźć można bogactwo zwierzęcych motywów. Są wśród nich takie postacie, jak liski, konie, czy dinozaury. Zwłaszcza te ostatnie, to ulubione grafiki dla chłopców. A czasem także i dla dziewczynek, to wspaniałe i mocno dekoracyjne poduszki dla dzieci.

Na ładnej kolorowej poduszce znaleźć można ozdobną tęczę i chmurki. Na uwagę zasługują tu mocno pastelowe kolory, takie bardzo cukierkowe. Kolejna poduszka ma motyw z balonem i kwiatami. Czyżby dziewczynce o imieniu Julia marzył się lot? Na kolejnej grafice znajduje się opaska jednorożca z kwiatkiem, różą. Małe dziewczynki lubią jednorożce. To często ulubiona postać z bajek. Dla chłopca o imieniu Janek kolejna poduszka może być bardzo ciekawym pomysłem. Zielony Ludek niczym z innej planety ma na brzuchu zegar a wokół rozsypane są różne kółka i kształty. Czyżby marzył aby zostać mechanikiem?

Wzory poduszek dla dzieci - zmień imię

Jeszcze bardziej rozbudowany robot nieco większy znajduje się na poduszce z imieniem Bartek. Na poduszce z imieniem Ewa można odnaleźć łapacz snów, dzięki temu co robi na pewno Ewa będzie miała lepszy sny. Bo łapacze snów służą do pochłaniania negatywnej energii i odpędzania złych snów. Na poduszce z imieniem Ela przepiękne prezentuje się jednorożec otoczony kropeczkami i kwiatami. A dla Dorotki poduszka z motywem pięknego konika. Może to kucyk na nocnym niebie, na którym widać też księżyc i gwiazdy.

Na poduszce z imieniem Basia dostrzec można piękne i mądre zwierzątko, jakim jest lama. Otoczoną gwiazdkami i trójkątami, a także z czapeczką i czymś, co może przypominać okrycie wierzchnie. Czyżby lamie było zimno? Na poduszce z imieniem Alicja odkrywamy literę A, a w niej zostało ukryte to właśnie imię. Poduszka dość ciekawa z wyglądu, a wzornictwo przypomina rybią łuskę, po bokach odnaleźć można muszelki. Natomiast dodatkowo można też odkryć ster i kotwicę, czyli typowo, morskie skojarzenia. A z drugiej strony znajduje się dół od syrenki, czyżby jakaś go zgubiła? To ładne kolory, takie dziewczęce i dość słodkie. Imię, można zmienić na inne, a także dodać własną grafikę, aby z niej powstała, nowa poduszka, na zamówienie.

Na kolejnej poduszce z imieniem Maciek, znaleźć można dużo żółtego koloru. Są tam koparki i ciężarówki, czyżby zamiłowanie do transportu? Kto wie, co wyrośnie z dziecka? Imię na poduszce można zmienić, ale pasja, to jest pasja. Od dziecka czymś się interesujemy, a potem trochę się to zmienia.

Kolejne poduszki dekoracyjne dla dzieci to między innymi, poduszka z żabą, dla dziewczynki o imienia Gabrysia. Ale jeśli Twoja córeczka uwielbia żaby, to imię może zostać zmienione na to, które nosi Twój skarb. Amelka to miłośniczka króliczków, na poduszce z tym imieniem są aż dwa. Jeden duży, a drugi mniejszy, pewnie mama z córeczką. A na poduszce z imieniem Agata, znajdują się dwa misie oraz kwiatuszki. Kornelia, to miłośniczka lisków, zarówno duży, jak i mały. A na poduszce z imieniem Milenka, są aż trzy kotki. Chyba dziewczynki z tym imieniem lubią kotki, a może całą, kocią rodzinkę?

Pomysł na prezent - poduszki ozdobne dla dzieci

Okazuje się, że poduszki ozdobne dla dzieci to może być bardzo fajny pomysł na prezent. Taka poduszka, może być jednocześnie dekoracją, ale także przytulanką. Dzieci lubią je, aby mieć możliwość wygodniejszego spania. Zwłaszcza małe dzieci, często śpią w ciągu dnia, urządzając sobie coś w rodzaju drzemki. Takie efektowne poduszki dla dzieci, z pewnością cieszą też oko rodziców.

Dla dziecka fajną opcją jest też to, że poduszka może zawierać jego imię. To ma dodatkowy wymiar edukacyjny. Dzięki temu dziecko może znacznie szybciej nauczyć się pisania swojego imienia. A także nabierze chęci na poznawanie literek, a od tego już tylko krok do nauki czytania. Poduszka zawsze się przyda, a także można ją zabrać ze sobą niemalże wszędzie np. do samochodu. Albo na wycieczkę, tak aby było wygodnie spać, także w komunikacji publicznej. Maluchy lubią spać wszędzie, także na siedzeniu, kiedy w ciągu dnia mocno się wyszaleją. To ile poduszek dziś zamawiasz?

Każdy w domu ma jakąś poduszkę, a nawet mamy ich kilka. Poduszki mają różne funkcje. Jedne służą Nam do spania, inne stanowią dekoracje pokoju. W dziecięcym kąciku są takie, które są siedziskami oraz przeznaczone do przytulania. To bardzo praktyczny produkt. Dodatkowo sprawia, że wnętrza wyglądają bardziej przytulnie i kolorowo. Poduszka z imieniem dziecka jest wyjątkowa. Imię wskazuje na jej właściciela. To niepowtarzalny przedmiot, który podkreśla znaczenie osoby wypisanej na poduszce.

Poduszka z imieniem dziecka – wyprawka do przedszkola

Przychodzi taki czas, gdy dziecko zaczyna swoją przygodę z edukacją. Niektóre maluchy już po ukończeniu pierwszego roku są zapisywane do żłobka. Inne w wieku trzech lat idą do przedszkola. Jedne i drugie dzieci potrzebują poduszki z imieniem dziecka. Maluszki potrzebują snu, aby dobrze się rozwijać i rosnąć. Chcą się na chwilę położyć i przytulić do znajomej podusi.

Pobyt w przedszkolu wymaga od dziecka wczesnego wstawania i dyscypliny. Taka drzemka pozwala łatwiej przetrwać dzień. Każdy rodzic może ją jeszcze umilić. W naszym sklepie lolilu.pl możesz kupić śliczne poszewki dla dziecka i spersonalizować je jego imieniem. Możliwy jest niemal każdy nadruk. Podpisanie rzeczy, które dziecko przyniosło do placówki jest obowiązkowe.

Nauczycielki nie mają wtedy kłopotu z odnalezieniem przyborów dziecka. To jest niezwykle ważne, bo wtedy spokój nauczycielki udziela się też dzieciom. W domu czasami jedno dziecko jest trudno utulić do spania. Jaką sztuką jest położenie spać całej grupy jednocześnie. Wygodna poduszka z imieniem dziecka i przyjazną grafiką na pewno to ułatwi.

Poduszka z imieniem dziecka – prezent na urodziny

Jakże często mamy zadają pytania co kupić dziecku na urodziny. Dotyczy to nie tylko swoich własnych dzieci. Poszukujemy również prezentów dla maluchów w rodzinie lub koleżanek czy kolegów naszej pociechy. Ten problem przewija się co rok, a nawet kilka razy w roku. Dlaczego poszukujemy ciągle nowych prezentów? Lepiej byłoby kupować to samo dla podobnej grupy wiekowej. Odeszło by to całe myślenie co kupić.

My mamy gotową odpowiedź na to pytanie. Uniwersalnym, ale jednak spersonalizowanym prezentem na urodziny jest poduszka z imieniem dziecka. Ten produkt można dopasować do każdego. Niezależnie od wieku poduszka z imieniem dziecka będzie odpowiednia. Dla maluchów można postawić na miłe wzory ze zwierzętami. Dla nastolatków dobra będzie poduszka z monogramem i imieniem.

Poduszka z imieniem dziecka składa się z poszewki oraz wkładu. Na stronie te dwa produkty istnieją oddzielnie. Aby skompletować poduszkę musisz zakupić poszewkę z imieniem dziecka oraz wkład do niej.To wygodne rozwiązanie dla tych co nie potrzebują dodatkowego wkładu. Taką poszewkę możesz ubrać na już posiadany jasiek.

Poduszka z imieniem dziecka – dekoracja pokoju

Poduszka z imieniem dziecka może pełnić różne funkcje. Główną zaletą jest jej wygląd. Ma ona służyć za dekorację pokoju. Wiadomo, że to nie będzie tylko coś ładnego. Taka poduszka z imieniem dziecka jest bardzo praktyczna. Dziecko będzie ją używać wielokrotnie. Dla jednych będzie to jakby pluszak do spania, a dla innych siedzisko do rzucenia na podłogę. Dzieciom szkolnym podeprze plecy na fotelu czy krześle przy biurku.

Ważne jest, aby poduszka z imieniem dziecka podobała się właścicielce czy właścicielowi. Jednak funkcje praktyczne zawsze biorą górę. To, że poszewka jest ściągalna jest wielkim atutem.

Poduszka z imieniem dziecka dla dziewczynki

Przy wyborze odpowiedniego wzoru płeć ma ważne znaczenie. Kim jest odbiorca poduszki? Inne projekty zachwycą dziewczynki, a inne podbiją serca chłopców. Dziewczynki wybierają projekty ze zwierzętami, kwiatkami lub innymi dziewczęcymi detalami. Projekty mogą być w stonowanych kolorach z przewagą różu. Wśród naszych projektów poduszek z imieniem dziecka dla dziewczynki królują wesołe i łagodne wzory ze zwierzętami. Wszystkie są przedstawione bardzo przyjaźnie.

Dziewczynki lubią piękne wnętrza. Z radością przyjmą prezent w postaci poduszki z imieniem dziecka. Młoda dama poczuje się wtedy wyróżniona. Ona potrafi ułożyć poduszki na swoim posłaniu w sposób dekoracyjny. Gdy nie są właśnie używane, to stanowią punkt przyciągający oko. W pokoju dodają przytulności. Poduszki sprawiają, że wnętrze jest cieplejsze i milsze w odbiorze, a sama właścicielka lepiej się w nim czuje.

Poduszka z imieniem dziecka jest podpisana. I na nic spory i waśnie kogo jest poduszka. Przy kłótni rodzeństwa łatwo to rozsądzić. Dlatego może każdy powinien posiadać swoją sztukę. Przy podróżach zwłaszcza tych dalekich własna poduszka i kocyk jest niezbędna. W samochodzie przyda się do podparcia głowy. Jest to też bardziej higieniczne i przytulne.

Poduszka z imieniem dziecka dla chłopca

Mali chłopcy uwielbiają się przytulać. Jak każde dziecko pragną miłości i uwagi. Do zabawy wybierają zazwyczaj pojazdy mechaniczne czy klocki. Poduszkę z imieniem dziecka potraktują bardzo praktycznie. Chłopaki również chcą mieć w pokoju przytulnie i miło. Poduszka posłuży im do spania, do podpierania lub jako siedzisko. Gdy nie będzie w użyciu, będzie się ładnie prezentowała. A to cieszy serce mamy, która dba o wygląd pokoju syna.

Poduszka z imieniem dziecka dla chłopca ma wzory skierowane do tej płci. Znajdziesz tu zwierzęta, pojazdy albo poduszki z monogramem. Bez względu na wiek poduszka przydaje się co dziennie. To ważne, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo. Stworzenie kącika lub przeznaczenie całego pokoju dla chłopca pozwala mu dobrze się rozwijać. Tu ma swoje miejsce na ziemi. To poczucie przynależności wzmacnia człowieka.

Małe urwisy kochają swoje Przytulanki. Trochę starsi wolą poduszkę. Na niej może znaleźć się dowolny wzór zgodnie z zainteresowaniami dziecka. Poduszka z imieniem dziecka dla chłopca jest też doskonałym prezentem na każdą okazję. To idealny spersonalizowany prezent, który nie wymaga poznania rozmiaru, jak w przypadku koszulek czy bluz. Poducha jest praktyczna i każdy ma ją w swoim pokoju. Należy jeszcze sprawić, aby była ulubionym gadżetem.

Poduszka Twoich marzeń

W naszym sklepie lolilu.pl wszystko jest wyjątkowe. Każdy nadruk można spersonalizować i dopasować do swoich oczekiwań. Dotyczy to również poduszek z imieniem dziecka, które składają się z powleczki i wkładu. Na stronie pokazane są nasze propozycje. Ale zawsze możesz zamówić taką ze swoim zdjęciem czy wymyślonym projektem.

Skomponowanie projektu nie wszystkim idzie łatwo. Czasami to po prostu brak czasu, a innym razem cierpliwości czy pomysłu. Dlatego dobrze jest skorzystać ze sprawdzonych i gotowych rozwiązań. Na poduszce z imieniem dziecka możesz też wydrukować każdy istniejący wzór z naszej bogatej oferty. Wystarczy, że podasz numer referencyjny wzoru.

Poduszki dla dziewczynek i poduszki dla chłopców są nieodzownymi elementami pokoju dziecka. Ich duża użyteczność jest bezsprzeczna. Dodatkowo są modne i dodają stylu wnętrzu. Szeroki wybór wzorów pozwala na znalezienie swojej ulubionej poduszki.

Poduszki dla dzieci

W kategorii poduszki dla dzieci, znaleźć można bogactwo zwierzęcych motywów. Są wśród nich takie postacie, jak liski, konie, czy dinozaury. Zwłaszcza te ostatnie, to ulubione grafiki dla chłopców. A czasem także i dla dziewczynek, to wspaniałe i mocno dekoracyjne poduszki dla dzieci.

Na ładnej kolorowej poduszce znaleźć można ozdobną tęczę i chmurki. Na uwagę zasługują tu mocno pastelowe kolory, takie bardzo cukierkowe. Kolejna poduszka ma motyw z balonem i kwiatami. Czyżby dziewczynce o imieniu Julia marzył się lot? Na kolejnej grafice znajduje się opaska jednorożca z kwiatkiem, różą. Małe dziewczynki lubią jednorożce. To często ulubiona postać z bajek. Dla chłopca o imieniu Janek kolejna poduszka może być bardzo ciekawym pomysłem. Zielony Ludek niczym z innej planety ma na brzuchu zegar a wokół rozsypane są różne kółka i kształty. Czyżby marzył aby zostać mechanikiem?

Wzory poduszek dla dzieci - zmień imię

Jeszcze bardziej rozbudowany robot nieco większy znajduje się na poduszce z imieniem Bartek. Na poduszce z imieniem Ewa można odnaleźć łapacz snów, dzięki temu co robi na pewno Ewa będzie miała lepszy sny. Bo łapacze snów służą do pochłaniania negatywnej energii i odpędzania złych snów. Na poduszce z imieniem Ela przepiękne prezentuje się jednorożec otoczony kropeczkami i kwiatami. A dla Dorotki poduszka z motywem pięknego konika. Może to kucyk na nocnym niebie, na którym widać też księżyc i gwiazdy.

Na poduszce z imieniem Basia dostrzec można piękne i mądre zwierzątko, jakim jest lama. Otoczoną gwiazdkami i trójkątami, a także z czapeczką i czymś, co może przypominać okrycie wierzchnie. Czyżby lamie było zimno? Na poduszce z imieniem Alicja odkrywamy literę A, a w niej zostało ukryte to właśnie imię. Poduszka dość ciekawa z wyglądu, a wzornictwo przypomina rybią łuskę, po bokach odnaleźć można muszelki. Natomiast dodatkowo można też odkryć ster i kotwicę, czyli typowo, morskie skojarzenia. A z drugiej strony znajduje się dół od syrenki, czyżby jakaś go zgubiła? To ładne kolory, takie dziewczęce i dość słodkie. Imię, można zmienić na inne, a także dodać własną grafikę, aby z niej powstała, nowa poduszka, na zamówienie.

Na kolejnej poduszce z imieniem Maciek, znaleźć można dużo żółtego koloru. Są tam koparki i ciężarówki, czyżby zamiłowanie do transportu? Kto wie, co wyrośnie z dziecka? Imię na poduszce można zmienić, ale pasja, to jest pasja. Od dziecka czymś się interesujemy, a potem trochę się to zmienia.

Kolejne poduszki dekoracyjne dla dzieci to między innymi, poduszka z żabą, dla dziewczynki o imienia Gabrysia. Ale jeśli Twoja córeczka uwielbia żaby, to imię może zostać zmienione na to, które nosi Twój skarb. Amelka to miłośniczka króliczków, na poduszce z tym imieniem są aż dwa. Jeden duży, a drugi mniejszy, pewnie mama z córeczką. A na poduszce z imieniem Agata, znajdują się dwa misie oraz kwiatuszki. Kornelia, to miłośniczka lisków, zarówno duży, jak i mały. A na poduszce z imieniem Milenka, są aż trzy kotki. Chyba dziewczynki z tym imieniem lubią kotki, a może całą, kocią rodzinkę?

Pomysł na prezent - poduszki ozdobne dla dzieci

Okazuje się, że poduszki ozdobne dla dzieci to może być bardzo fajny pomysł na prezent. Taka poduszka, może być jednocześnie dekoracją, ale także przytulanką. Dzieci lubią je, aby mieć możliwość wygodniejszego spania. Zwłaszcza małe dzieci, często śpią w ciągu dnia, urządzając sobie coś w rodzaju drzemki. Takie efektowne poduszki dla dzieci, z pewnością cieszą też oko rodziców.

Dla dziecka fajną opcją jest też to, że poduszka może zawierać jego imię. To ma dodatkowy wymiar edukacyjny. Dzięki temu dziecko może znacznie szybciej nauczyć się pisania swojego imienia. A także nabierze chęci na poznawanie literek, a od tego już tylko krok do nauki czytania. Poduszka zawsze się przyda, a także można ją zabrać ze sobą niemalże wszędzie np. do samochodu. Albo na wycieczkę, tak aby było wygodnie spać, także w komunikacji publicznej. Maluchy lubią spać wszędzie, także na siedzeniu, kiedy w ciągu dnia mocno się wyszaleją. To ile poduszek dziś zamawiasz?

Mniej
Więcej