Torba wodne zwierzęta

Jest 2 produktów.

Torba z wodnymi zwierzętami jest bardziej unikatowa od innych, to temat podwodnego świata interesuje tylko wybranych zapaleńców morskich przygód, wodnych połowów czy nurkowania. Morskie głębiny kryją w sobie nie odkryty jeszcze świat. Nieznane zwierzęta, niesklasyfikowane rośliny, skarby z dna morza to wszystko czeka dopiero na badaczy. Tak jak ...

Torba z wodnymi zwierzętami jest bardziej unikatowa od innych, to temat podwodnego świata interesuje tylko wybranych zapaleńców morskich przygód, wodnych połowów czy nurkowania. Morskie głębiny kryją w sobie nie odkryty jeszcze świat. Nieznane zwierzęta, niesklasyfikowane rośliny, skarby z dna morza to wszystko czeka dopiero na badaczy. Tak jak odległy kosmos, tak i oceany skrywają w sobie tajemnice. Intrygujący świat.
Torby z wodnymi zwierzętami są kolorowe i różnorodne. Przestawiają różne gatunki morskich śtworzeń. Znajdą się tu oczywiście ryby, ale też konik morski, ośmiornica, kraby.
Taka dodatkowa torba sprawdzi się idealnie na rybach dla wędkarza. Zapakuje do niej śniadanie i coś ciepłego do wypicia albo linki, haczyki, spławiki, może latarkę albo krzyżówkę. Co się tam na ryby przyda.
A może sprawdzi się jako gadżet reklamowy dla gruby lub koła łowieckiego? Zamów z własnym nadrukiem. Twoje logo można wkomponować w goowy projekt lu wydrukować samodzielnie.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 2 of 2 produktów

Filtruj przez:

Dostępność
Kolor