Poszewki z sercem

Jest 14 produktów.

Serce - to najbardziej popularny symbol. Jest nieprzemijający jak miłość. Wyraża to co dla Nas najcenniejsze. Miłość to drżenie, to serca poruszenie, to emocje w zenicie i patrzenie w zachwycie na drugą osobę i na jej świat. Początkowa niepewność i strach przeradza się w spokój, zaufanie i bezpieczeństwo. Miłość to życie. A człowiek jako istota ...

Serce - to najbardziej popularny symbol. Jest nieprzemijający jak miłość. Wyraża to co dla Nas najcenniejsze. Miłość to drżenie, to serca poruszenie, to emocje w zenicie i patrzenie w zachwycie na drugą osobę i na jej świat. Początkowa niepewność i strach przeradza się w spokój, zaufanie i bezpieczeństwo. Miłość to życie. A człowiek jako istota twórcza potrzebuje wyrażać się na różnorakie sposoby. Musi i chce okazać komuś wdzięczność, przyjaźń i miłość. 

W jaki sposób pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Poszewka z sercem!

W jaki sposób pokazać chłopakowi, że się go kocha?

Poduszka z sercem!

 Jak okazać miłość?

Sposobów jest oczywiście wiele i przeróżnych. Tutaj masz jedną podpowiedź. Prezent w postaci poszewki z sercem będzie odpowiedni. Sprawdź w jakich odsłonach istnieje poszewka z sercem. Jakiej potrzebujesz? Barwnej i kolorowej, czy może czerwone serce będzie bardziej odpowiednie to Twojego żarliwego uczucia. Czy targają Tobą bardziej niesprecyzowane myśli i poszewka z sercem skomponowanym z kwiatów bardziej wyraża Twoją wdzięczność i podziękowanie. Symbol serca ma szersze znaczenia niż tylko (a może AŻ) miłość. To wszystkie ciepłe uczucia, które żywimy do innych ludzi. To także zachwyt na światem, nad wszystkim co Nas otacza. Czy Tobie również podoba się poszewka z sercem?

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 14 of 14 produktów

Filtruj przez:

Dostępność
Rozmiar
Kolor