Okres ciąży jest niepowtarzalny. Dosłownie, każda ciąża jak każde dziecko jest inna i choć przebiega według stałego określonego rytmu, to zawsze można wyróżnić cechy szczególne dla tego odmiennego stanu. Oczywiście bywa piękny, ale także pojawiają się dotąd nieznane dolegliwości. Jak umilić sobie czas oczekiwania?

Okres 9 miesięcy nie jest krótki. Początkowo gdy brzuszek jest jeszcze niewidoczny czasami mamy ochotę pochwalić się tym całemu światu, by każdy wiedział jak wyjątkowy przeżywamy okres. Najczęściej jednak z powiadamianiem rodziny i znajomych trochę zwlekamy, by nabrać pewności, że z maluszkiem jest wszystko w porządku.

To jest wyjątkowy czas dla przyszłej mamy i przyszłego taty.

Cudowne jest to kompletowanie wyprawki, zakup akcesoriów, ubranek i zabawek. Jak we wszystkim towarzyszą Nam różne uczucia. Z jednej strony chcemy dzieciątku zapewnić najlepszy start, a z drugiej strony przytłacza Nas ilość pieniędzy jaką musimy wydać jeszcze przed porodem. Najdroższy oczywiście okazuje się wózek, fotelik samochodowy i wystrój pokoju. Dlatego dobrze to robić na raty i w każdym miesiącu dokupować coś dla maluszka. To jest szalenie przyjemne, zwłaszcza, że te dziecięce rzeczy są słodkie, malutkie i takie urocze.

Coś dla mamy.

Powiększający się brzuszek cieszy ogromnie i rosnąca waga, choć raz jest okazem zdrowia. W czasie ciąży kobieta w szczególny sposób musi dbać o siebie. O swoje zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. Obecnie zalecana jest aktywność fizyczna, zwłaszcza ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. Konieczna jest również zmiana garderoby, aby nie uciskać rozwijającego się dzieciątka. Przy tak popularnych zakupach on line nie ma z tym kłopotu. Aby podkreślić swój wyjątkowy stan warto zaopatrzyć się w koszulki ciążowe dla przyszłych mam z odpowiednim nadrukiem. To naprawdę pomaga pomijać kolejki w sklepie i nie daje nikomu wątpliwości, że należy Ci się pierwszeństwo. Jeśli jesteś w pierwszym trymestrze, to jeszcze nie znasz płaci dziecka, warto jest więc wybrać koszulkę neutralną nie wskazującą płci przyszłego dziecka. Doskonale do tego nadają się przeróżne wizualizacje słodkich, maleńkich misiaczków zwiniętych w kulkę lub po prostu śpiących. Grafiki ze stópkami, z serduszkami czy słoneczkiem też się sprawdzą znakomicie. Drugie USG zazwyczaj wyjawia nam tajemnicę dotyczącą płci dziecka i łatwiej Nam już planować kolejne zakupy. Gdy już wiesz, możesz wybrać koszulkę określającą płeć dziecka. Czy to będzie chłopiec czy to będzie dziewczynka cieszy tak samo. Ważne, aby zdrowe było, nieprawdaż.

Koszulki ciążowe są dostępne w różnych rozmiarach. Na początku wybieraj zgodnie z noszonym przed ciążą rozmiarem, z upływem miesięcy stawiaj na coraz to większy rozmiar, aby koszulki nie okazały się za krótkie. Najlepiej zmierz przed zakupem tą, którą teraz nosisz i porównaj centymetry, a zakup na pewno będzie trafiony. To dla Ciebie wyjątkowy czas, dlatego nie odmawiaj sobie przyjemności. W ciąży czasami jest się tylko raz, czasami dwa, a czasami więcej. Ale nigdy nie wiesz co Ci jest pisane i przyniesie los, dlatego ciesz się tą chwilą.

Na koszulkach dla przyszłych mam napis i grafiki są umieszczone na dolnej części koszulki, tak aby zwracały uwagę na brzuszek. Wybierz coś dla siebie lub bliskiej Ci osoby spośród proponowanych wzorów lub napisz do Nas lub po prostu wyślij proponowaną grafikę lub tekst. Przy każdej koszulce masz odpowiednie pole na spersonalizowanie produktu. Nadruk oczywiście możemy wykonać w standardowym miejscu. Sam/sama możesz o tym zdecydować.