Co kupić dziecku na pamiątkę pierwszej komunii świętej? Takie pytanie co roku stawia sobie rodzina dziecka, które przystąpi do Pierwszej komunii świętej. Jej data wyznaczona jest na ogół na początku roku szkolnego, jest więc sporo czasu na zastanowienie i zakup. Co kupić na ostatnią chwilę, by nie iść tylko z kopertą?

Pierwsza Komunia święta jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka i jego rodziny. Dla rodziców jest to wzruszająca chwila, gdy patrzą jak dziecko przyjmuje Chrystusa do serca w postaci białego opłatka. Oprawa mszy jest bardzo uroczysta i doniosła. Dzieci są ubrane w białe szaty na znak swojej czystości i niewinności. Również zaproszeni goście wyglądają wyjątkowo strojnie.

Co kupić dziecku na pierwszą komunię?

Pierwsza Komunia święta jest okazją to obdarowania dziecka upominkami. Prezenty komunijne są bardzo różne. Mogą nimi być: sprzęt sportowy, elektronika, zabawki, biżuteria lub inne mniejsze lub większe drobiazgi. Mała rzecz może być przy tym bardzo kosztowna.

Często dzieci wyposażone są już w różne gadżety i potrzebne akcesoria. Trudno wtedy jest wymyślić jakiś oryginalny prezent, dlatego najłatwiejszą alternatywą jest koperta z pieniędzmi.

Banknoty dobrze jest włożyć do papierowej pamiątki z okazji przyjęcia pierwszej komunii świętej. To popularne i dobre rozwiązanie. Można również zamówić jakiś spersonalizowany gadżet i do niego dołożyć kopertę z pieniędzmi. Pamiątka pierwszej komunii świętej wcale nie musi być w formie książeczki. To może być np. poduszka z nadrukiem pierwsza komunia święta.

Praktyczna pamiątka pierwszej komunii świętej

Dziecko na przyjęciu po mszy świętej dostaje prezenty. Prawie każdy daje pamiątkę, z którą po komunii nie ma co zrobić. Aby zostawić sobie wszystkie często nie ma miejsc w szafkach. Z czasem też jakoś nie wydają się potrzebne.

Inaczej jest z praktyczną pamiątką pierwszej komunii świętej jaką jest poduszka. Tego się nie chowa i nie przechowuje na półce. Taka poduszka będzie ozdobą pokoju. Na poduszce można umieścić życzenia i dowolną personalizację. Spójrz na nasze propozycje.

Poduszka z życzeniami błogosławieństwa Bożego jest spersonalizowana pod konkretne dziecko. Przy zakupie podaj imię dziecka oraz zdecyduj jaki ma być wydrukowany podpis. Poduszka ma nadruk niebieskich i błękitnych kwiatów ułożonych wraz z zielonymi gałązkami w wianek. Wewnątrz kwiatuszków są życzenia dla dziecka.

poduszka na komunię

Poduszka z modlitwą Ojcze nasz

Kolejną odsłoną oryginalnego prezentu na komunię jest poduszka z nadrukiem modlitwy Ojcze Nasz. Jest wiadomo, że każde dziecko, które się przygotowuje do przyjęcia pierwszej komunii świętej umie na pamięć wiele modlitw. Jednak taka podpowiedź w postaci tekstu tej modlitwy na pewno się przyda do codziennych powtórek. 

Poduszka z nadrukiem modlitwy to prezent, który może służyć dziecku przez długi czas i przypominać o ważnym dniu. Modlitwa Ojcze Nasz jest to jedna z najważniejszych i najbardziej znanych modlitw chrześcijańskich

Poduszka z modlitwą pańską jest piękną pamiątką pierwszej komunii świętej. Poniżej tekstu jest nadruk otwartej książki oraz złotego kielicha oraz zapalonej świecy. Całość tworzy spójny obraz, który idealnie pasuje jako pamiątka pierwszej komunii.

poduszka na komunię

Poduszka Pierwsza komunia święta

Poduszka na komunię jest częstym wyborem na prezent, gdy się chce zrobić przyjemność dziecku. Zabrane pieniążki na pewno cieszą, ale taka fizyczna rzecz na długo zapada w pamięć i cieszy najbardziej.

Poduszka Pierwsza komunia święta jest spersonalizowana imieniem dziecka oraz datą tego ważnego wydarzenia. Grafika przedstawia kielich oraz leżące koło niego winogrona i kłosy pszenicy. Podaj swoje dane przy zakupie w zakładce "personalizuj".

poduszka na komunię

Zapraszam po zakupu poduszek moja pierwsza komunia w dziale Nadruki prezent na komunię