Blog - co nowego?

Czy na pewno na niebiesko dla autyzmu?

Autyzm. Co tak naprawdę o nim wiemy? Czy autyzm to choroba? Czy można to wyleczyć? Czy cierpią na to tylko dzieci? Jest wiele pytań odnoszących się do autyzmu. Jak możemy podnieść ogólną świadomość na temat autyzmu? Przeczytaj kilka krótkich informacji.
Czytaj dalej

Nowe poduszki - wiosenne aranżacje

Na końcówce zimy najbardziej tęsknimy do ciepłych dni. Każdy pogodny dzień z dodatnią temperaturą powyżej 10 stopni Celcjusza przyjmujemy z radością. Cieszy nas ten powiew wiosny. Wiosna przynosi Nam wielkie zmiany. Zaczynamy prace w ogrodzie. Szykujemy się na święta Wielkanocne.
Czytaj dalej

Koszulki Wielkanocne - kiedy warto kupić?

Jaką koszulkę wielkanocną dla dziecka wybrać? Czy warto kupić koszulkę wielkanocną? Czy piętnastolatka ubierze jeszcze koszulkę świąteczną? Jak trafić z rozmiarem? Ile wcześniej należy zamówić? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania i inne, które się nasuną w trakcie lektury tego wpisu.
Czytaj dalej

Top 6 - Koszulka z zającem na Wielkanoc

Zając szarak występuje w Polsce i czasami uda nam się go zobaczyć jak skacze po polach. To częsty motyw na koszulkach wielkanocnych dla dzieci i dorosłych. Zając jest zwiastunem nadchodzącej wiosny. Zobacz jak w różnoraki sposób można go przedstawić.
Czytaj dalej

Prezenty na dzień kobiet dla dziewczyn w klasie

Marzec dla kobiet jest bardzo przyjemny.  Niedługo po święcie miłości, jakim są walentynki nadchodzi 8 marca, czyli dzień kobiet. W szkole, w lutym krąży walentynkowa poczta, ale wiadomo, że nie dotrze do każdego. Inaczej jest z dniem kobiet. To święto generalnie dotyczy wszystkich przedstawicielek
Czytaj dalej

Co kupić na dzień kobiet?

Dzień Kobiet przypada 8 marca. To pozytywny i radosny dzień, w którym kobiety są obdarowywane kwiatami. Wśród prezentów z okazji tego święta pojawiają się różne pomysły. Wszystkie jednak polegają na umileniu życia kobietom. Jeśli i Ty poszukujesz wyjątkowego upominku zapoznaj się
Czytaj dalej

Koszulki z sercem - pokaż miłość i pasję

Produkty z sercem albo w kształcie serca na stałe zagościły we wszystkich branżach. Serce to uniweraslny symbol, który wyraża miłość oraz zaangażowanie. Pokazuje co w naszym życu dla nas jest najważniejsze. Zobacz nasze produkty z sercem jak poduszki, torby i oczywiście koszulki.
Czytaj dalej

Koszulki dla pary na Walentynki

Każdy chce kochać i być kochanym. Wśród mroźnej zimowej aury 14 lutego nasze serce rozgrzewa święto zakochanych. W Polsce jest to dzień bardzo lubiany. Jak planujesz wyrazić miłość i przyjaźni wobec bliskich osób. Jeśli myślisz o czymś ekstra, spójrz na nasze miłosne propozycje.
Czytaj dalej

Jak wybrać idealną poduszkę na walentynki?

Jak sprawić, aby dzień zakochanych stał się przyjemny, ekscytujący i niezapomniany? Każdy chciałby mieć na to receptę. Miłe gesty i dobre słowa zawsze są pomocne i budują związek cały rok. W walentynki jest okazja, aby pokazać jeszcze dobitniej swoją miłość i przywiązanie. Sprawdź podpowiedzi
Czytaj dalej