Blog - co nowego?

Jaka jest różnica między zającem a królikiem? Co tak naprawdę widzisz na koszulkach?

Czy Ty też tak jak ja nie masz zielonego pojęcia czym się różni zając od królika? Chcesz się dowiedzieć? Na stronie są różne projekty z tymi zwierzątkami i nazwy padają po prostu na chybił trafił, bo trudno jest się rozeznać. Dla mnie to było zawsze to samo. A jak dla Ciebie? Ale przyszedł czas, że zainteresował mnie ten temat. Może i Ty skorzystasz.
Czytaj dalej

Zając na koszulce wielkanocnej, czyli dlaczego zając jest symbolem Wielkanocy

Wielkanoc jest najważniejszym świętem w życiu Chrześcijanina. To święto na ogół wydaje się smutne i trudne do radowania, bo poprzedza je okres wyrzeczeń jakim jest wielki post. Nasza uwaga skupia się głównie na samych przygotowaniach do świąt oraz na męce Pańskiej, a nie na samym fakcie zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
Czytaj dalej

Zabawy w kucharzenie i pieczenie w domu. Przepis na sernik. Koszulka kucharka. Koszulka kucharz.

Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a człowiek jako stworzenie wysoko uspołecznione adaptuje się do nowych warunków bardzo szybko. Jeśli musisz dłużej siedzieć w domu wykorzystaj to mądrze. Po pierwsze odpocznij. Pobądź trochę sam ze sobą. Nabierz dystansu. Spożytkuj czas na przyjemności nie tylko na pranie czy sprzątanie.
Czytaj dalej

Na niebiesko dla autzmu. Niebieskie koszulki. Kwiecień miesiącem świadomości autyzmu

W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Autyzmu. Jeśli jest Ci bliski ten temat i chcesz wesprzeć rodziny dotknięte tym zaburzeniem zrób to poprzez chociażby ubranie się na niebiesko drugiego kwietnia. Symbolem autyzmu są kolorowe puzzle i niebieskie koszulki opatrzonym takim znakiem powinny się z tym kojarzyć. Interesuje Cię ten
Czytaj dalej

Koronawirus w ataku, czyli jak dbać o bezpieczeństwo pracy i swoje w czasach pandemii.

Życie w strachu nie jest łatwe. Nie warto popadać w panikę, ale czasami, choć nasze pojedyncze działania o tym nie świadczą, to masowe poruszenie ma już takie znamiona. Czy wiesz o czym mówię? Na pewno. Ogłaszając narodową kwarantannę część z Nas w trosce właśnie o jej przestrzeganie postanowiła zaopatrzyć się w nieco więcej
Czytaj dalej

Body inspirowane wielkanocnymi symbolami. Rodzaje pisanek Wielkanocnych.

Każde dziecko wie, że symbolami wielkanocnymi są kurczaczek, zajączek, baranek i jajko. I właśnie to jajko powinno się znaleźć na pierwszym miejscu. Wielkanoc przychodzimy na wiosnę, gdy z utęsknieniem czekamy na pierwsze kolorowe objawy przebudzenia i tak szukamy na rabatkach sasanek, krokusików i przebiśniegów.
Czytaj dalej

Wiewiórka w roli głównej. Spełniamy marzenia o wyjątkowych nadrukach.

Zadzwoniła bardzo miła Pani i po wymianie powitań i ustaleniu dostępności rozmiarów koszulek zapytała, co jeszcze jest dostępne z wiewiórkami. O takich Klientów lubię, bo do nich kieruję swoją ofertę. Nie o to chodzi, że chcą zamówić coś więcej, ale o to, że zgodnie z moją wizją kupują coś do kompletu z takim samym lub podobnym nadrukiem.
Czytaj dalej

Królisie w skandynawskim stylu, czyli o przywiązaniu dziecka do mamy.

Dlaczego na koszulkach dla mamy jest też dziecko? -  spytała mnie niedawno Klientka. - Trochę mnie to dziwi. Czy nie powinno być osobno? Tak samo wygląda koszulka dla dziecka. Dlaczego nie osobno? Jeśli i Ty masz wątpliwości. Odpowiadam: tak miało być. To jest celowo i specjalnie. Dlaczego? Już wszystko po kolei tłumaczę. Posłuchaj.
Czytaj dalej

Kolor czy monochrom? Jakie są możliwości techniczne?

Wszystko jest możliwe. Czy naprawdę? Oczywiście w granicach założonego tematu. A jest nim drukowanie cyfrowe. Wiesz mniej więcej jak działa drukarka biurowa, prawda? Podobne działanie ma drukarka do tekstyliów DTG, ale proces przygotowania jest inny i dłuższy i oczywiste jest użycie innego rodzaju tuszów. Także to samo, ale jednak nie to samo. Czym się w takim razie to różni?
Czytaj dalej