Czy Twoje dziecko kocha pływanie? Przez cały rok dzielnie uczęszcza na basen i doskonali umiejętności pływania. Lubi ten sport i zabawy w wodzie. To taka urodzona rybka. Super pływak! Koszulka dla fana pływania jest dla niej, dla niego! Zobacz nasze pływackie propozycje i spraw dziecku prezent!

Koszulka dla fana pływania

W wodzie lubimy się pluskać bez zbędnego ubrania. Jak okazać swoją miłość do wodnych sportów będąc na "lądzie"? W bardzo łatwy sposób. Koszulka z nadrukiem dotyczącym pływania pokaże jakie ma się pasje i zainteresowania. To świetny sposób na pozostanie w kontakcie z tym co się kocha.

koszulka z rekinem

Koszulka dla pływaka

Gdy dziecko kocha pływanie, często porównujemy ich umiejętności do naturalnych pływaków, jakimi są ryby. Kto jest szybki jak rybka? Pluska się w wodzie jak rybka. Pływa jak ryba.

Słysząc takie zdania nie wizualizujemy sobie w sumie żadnej konkretnej ryby. Doceniamy zdobyte sprawności dziecka, bo nabrało wprawy w pływaniu. Jak wiadomo nie jest to łata sztuka, bo należy najpierw przełamać lęk przed utonięciem. Instruktorzy znają metody, aby stopniowo oswajać z wodą w sposób atrakcyjny dla dziecka. Ono przy zabawie przy okazji nabywa sztuki unoszenia się na powierzchni wody.

Często dziecko nie traktuje pływania jako sposób na aktywne spędzanie czasu. One po prostu lubią ruch, zabawę i sport. To daje im przyjemność i poczucie komfortu we własnym ciele. Dla dzieci pływanie to frajda.

Nauka pływania nie jest żmudna i monotonna i nie polega tylko na przepływaniu długości basenów w tą i z powrotem. W pierwszym okresie to są głównie zabawy ruchowe w wodzie. Natomiast, gdy dziecko opanuje już dobrze sztukę pływania może wziąć się za szlifowanie swoich umiejętności i właściwy trening.

Można bowiem pływać jak rybka z przyczepionym syrenim ogonem. To jednak wymaga dobrego przygotowania i sprawności.

Koszulka dla pływaka z rekinem na nadruk zwinnego rekina. Nad nim jest wstęga z napisem "Super pływak". Nad ogonem jest wpisane imię dziecka, które należy podać przed wydrukiem. Taka koszulka dla pływaka będzie odpowiednia dla chłopaków i dziewczyn. Każdy chce być porównany do takiej nieustraszonej ryby, silnej i zwinnej.

koszulka z rekinem

Koszulka z syrenką dla pływaczki

Koszulka z syrenką też wyraża zainteresowanie pływaniem i wodnymi sportami. Pływać z gracją jak syrenka to prawdziwa sztuka.

Pływanie z syrenim ogonem nie jest łatwe i wymaga treningu.

Jednak dla pasjonatki pływania nie ma rzeczy niemożliwych. Regularne pływanie daje duże efekty. Dla niektórych staje się to sposobem na życie. Każde rozwijanie pasji niesie ze sobą wymierne korzyści.

Pływanie poprawia stan naszego zdrowia. To często zaleca aktywność, gdy inne okazują się zbyt obciążające stawy. Pływanie wzmacnia ciało, poprawia krążenie i wpływa na pogodę naszego ducha. Każdy sport czy aktywność fizyczna powoje nasze lepsze samopoczucie.

I efekt uboczny mocno pożądany to spalanie nadmiaru tłuszczu.

Dlatego wspieraj swoje dziecko w rozwijaniu jego umiejętności. Doskonałym na to sposobem jest aktywność razem z nim albo chociaż docenienie jego pasji.

Koszulka z syrenką na pewno spodoba się małej pływaczce. To koszulka na co dzień dla dziecka. Będzie idealna podczas treningów na basenie czy podczas udziału w zawodach pływackich.

koszulka z rekinem

Koszulka dla fana pływania

Jeśli jeszcze nie masz takiej koszulki, kupuj nie czekaj. Taki prezent w postaci koszulki dla pływaka podbije serca wielu dzieci. A okazji do podarunków dla dzieci jest mnóstwo.

A jeśli ten sport stał się już dawno życiową pasją Twojego dziecka, to tym bardziej czas na pokazanie tego na co dzień.

Koszulka dla pływaka podkreśla jego zamiłowanie do wody i aktywności. Dziecko uprawiające sport rozwija się lepiej.

Najlepszy pływak musi mieć charakterystyczną koszulkę. Rekin na grafice ma różową koszulkę. To jednak można zmienić. Tak samo jak kolor czcionki. Ta koszulka dla pływaka z rekinem może być bardziej chłopięca lub dziewczęca. To zależy od Ciebie.

To jest koszulka dla miłośników pływania, którzy lubią zdobywać pierwsze miejsce. To wspaniały i rozwijający sport, który ma wiele zwolenników. Nie wszyscy jednak mają dostęp na co dzień do basenu. Koszulka z rekinem jest dla dzieci, których pasją jest pływanie lub po prosstu pływać lubią. To jest idealna koszulka na wakacje.

Koszulki dla pływaków znajdziecie w dziale koszulki sportowe dla dzieci. Zapraszam!