Na końcówce zimy najbardziej tęsknimy do ciepłych dni. Każdy pogodny dzień z dodatnią temperaturą powyżej 10 stopni Celcjusza przyjmujemy z radością. Cieszy nas ten powiew wiosny.

Poduszki wiosenne - udekoruj dom na wiosnę

Wiosna przynosi Nam wielkie zmiany. Zaczynamy prace w ogrodzie. Szykujemy się na święta Wielkanocne. Powoli nadchodzi czas na zmianę obuwia i naszej garderoby na lżejsze kurtki i wiosenne płaszcze. W domowym budżecie mniej wydamy na ogrzewanie naszych domów. Wszystko budzi się do życia.

I w Nas rodzi się chęć na nowe. Potrzebujemy koloru kwiatów i zieleni przyrody. Czekamy na pierwsze pączki na drzewach. I w domu chcemy jakiejś odmiany. Szukamy kolorowych wielkanocnych aranżacji i wiosennych dodatków.

Na stołach czy parapetach pojawiają często doniczki z hiacyntami. W sklepach i kwiaciarniach królują tulipany. Jest coraz cieplej i piękniej.

Jak w łatwy sposób zmienić wystrój w domu?

Dom to miejsce, gdzie powinno nam być wygodnie. Tam odpoczywamy i regenerujemy siły. Każdy ma swój kąt, w którym mieszka. Poczucie komfortu i przytulności dają nam wszystkie tekstylia, którymi się otaczamy. Dywany, zasłony, koce i poduszki nadają ton naszym mieszkaniom.

Tanim i łatwym do zmiany produktem są poduszki ozdobne. Kochamy te delikatne wiosenne motywy pełne kwiatów. Roślinne printy wracają do Nas co rok i zawsze są modne. Przyroda nigdy się nie nudzi. Zwłaszcza w naszym klimacie, gdzie pory roku znacząco różnią się od siebie.

poduszka na wiosnę

Poduszki wiosenne

Poduszki wiosenne są pełne radości i wprowadzają trochę koloru do wnętrza. Nie tylko za oknem następują zmiany. Tą atmosferę chcemy przenieść do naszych pomieszczeń. Piękne poduszki dekoracyjne mają nadruk kwiatów. Może to być zielona kompozycja albo bukiet kwiatów umieszczony w kubeczku czy doniczce. Na uwagę zasługuje poduszka wiosenna z wazonem oplecionym roślinnością . To wygląda naprawdę stylowo.

Dobierz poduszkę wiosenną zgodną z Twoim gustem oraz upodobaniem. Poduszki w kwiaty pasują do każdego wnętrza, trzeba tylko używać ich z umiarem. Wystarczy jeden kwiatowy detal, aby odmienić wygląd kanapy. Poszewki bawełniane w lolilu.pl są szyte w płótna o naturalnym kolorze. To jest gwarancją, że wpiszą się świetnie w każdy styl. Naturalne tkaniny pasują zawsze.

poduszka na Wielkanoc

Poduszki wielkanocne

Kochamy świąteczne ozdoby. To one wprowadzają Nas w dobry nastrój i cieszą oko i serce. Poduszki wielkanocne mają nadrukowane śliczne puchate króliczki lub poprzebierane zajączki. Sprawdź nasze propozycje. Wierzę, że każdy wzór znajdzie swojego odbiorcę.

Poduszki wielkanocne kojarzą Nam się z wiosną, dlatego nie tylko podczas tych dwóch świątecznych dni będą hitem. Gdy zapraszasz gości na święta, tym bardziej się starasz, aby Twój dom wyglądał odświętnie. Świeże kwiaty w doniczce, biały obrus oraz dekoracyjne poduszki wielkanocne nadadzą każdemu pomieszczeniu odpowiedniego charakteru.

Poduszki do dziecięcego pokoju

Które dziecko nie kocha króliczków czy zajączków. Każdy maluch prosi o zakup jakiejś zajęczej ozdoby. Mamy często unikają kolejnych pluszowych zabawek, bo dzieci mają je zazwyczaj w nadmiarze. Dlatego warto postawić na zakup poszewek z zającem. To praktyczny sposób na zaspokojenie wielu potrzeb niewielkim budżetem.

Poduszka z królikiem dla dziecka będzie dla niego nową przytulanką. Ozdobi dziecięcy pokój i wprowadzi wiosenny element do wystroju. Natomiast po Wielkanocy można ją przeprać i schować do szafy. Wszystkie nasze poduszki mają zdejmowane poszewki. Są one zamykane na kryty zamek błyskawiczny. To nadaje im eleganckiego wyglądu. Dodatkowo przy drzemce nie uwierają dziecka.

Dla dzieci kupujemy najwięcej rzeczy, ubrań i zabawek. Dlatego warto myśleć praktycznie. Jeśli szykujesz prezenty na zajączka, to poduszka z zającem będzie trafnym wyborem. Nie tylko dla Twoich dzieci. To świetny podarunek dla kuzynostwa Twojej pociechy bez zależności od płci.

Masz już wiele poduszek i kolejna to już zbytek? Kup samą poszewkę wielkanocną. To sprytny sposób na wykorzystanie własnych poduszek.

poduszka boho

Prezent na nowe mieszkanie

Poduszka wiosenna jest również idealnym pomysłem na prezent dla nowożeńców lub na nowe mieszkanie. Oczywiście pod warunkiem, że odwiedzasz ich na wiosnę. Najbezpieczniejszym prezentem jest wino albo kwiat w doniczce. Ale jeśli chcesz na dłużej pozostawić ślad po sobie to postaw na domowe tekstylia. Ozdobne poduszki dla pary zawsze się sprawdzą.

Kup dwie lub trzy sztuki poduszek. Wtedy prezent będzie wyglądał na okazały, a i na kanapie świetnie się sprawdzi taki zestaw. To może być mix kolorystyczny albo poduszki spersonalizowane dla konkretnej osoby. Poduszki mogą nawiązywać do siebie wzorem, albo mogą stanowić komplementarny zestaw np. Pani Nowa i Pan Nowak.

Poduszki wiosenne w stylu boho

Moda jest bardzo dynamiczna, ale nasz indywidualny styl jest raczej stały. Jeśli kochamy zieleń i kwity i naturalny styl to jesteśmy mu wierni całe życie. Gdy lubimy elegancję i szyk postawimy na styl glamour. Każdy jest inny i jest piękne.

Styl boho też ma wielu zwolenników. Także w loligu znajdziesz poduszkę boho dla siebie i dziecka. Nadruki przestawiają kolorowe piórka, łapacze snów oraz leśne zwierzęta. To budzi zachwyt, nawet u tych co preferują całkiem inne wzornictwo. Poduszki płócienne idealnie komponują się z kolorowymi grafikami. Są bardzo stylowe i przyciągają oko.

Poduszki boho stanowią piękną dekorację. Im jest ich więcej tym lepiej. Tutaj wzory mogą być bardzo różne i każdy może być inny. A pomimo to będą stanowiły kolorystyczną całość.

Koniecznie sprawdź co się kryje w dziale poduszki dekoracyjne. Wiem, że wiele wzorów chwyci Was za serce. A najlepsze jest to, że w Waszym wnętrzu będą wyglądały jeszcze lepiej.

Zapraszam!