Kliknij aby posłuchać

Zając szarak występuje w Polsce i czasami uda nam się go zobaczyć jak skacze po polach. To częsty motyw na koszulkach wielkanocnych dla dzieci i dorosłych. Zając jest zwiastunem nadchodzącej wiosny. Zobacz jak w różnoraki sposób można go przedstawić.

koszulka dla chłopca na Wielkanoc

Koszulka z zającem

Zając jest dzikim zwierzęciem i żyje na wolności. Ujrzenie zająca przynosi szczęście. W hodowlach występuje zazwyczaj królik. Zając jest płochliwy i bardzo szybko biega. Ma długie uszy i długie skoki. Skoki to są tylne łapy zająca. Na wiosnę często poszukujemy koszulek z zającem ze względu na nadchodzące święta Wielkanocne.

Dzieci kochają te puchate kulki. Będąc w sklepie zoologicznym każde dziecko ma ochotę, aby przygarnąć małego króliczka. Wiadomo, że nie zawsze jest to możliwe. Króliczki są bardzo delikatnymi zwierzętami i ich niewłaściwa pielęgnacja prowadzi do śmierci.

Przy jakiejkolwiek dolegliwości trzeba działać szybko, bo to mały organizm. Pozostawienie króliczka bez pomocy może skończyć się dramatem. Jako zwierzątka domowe są zazwyczaj sprzedawane króliki miniaturki. Choć są małe to mają bardzo ostre ząbki. Nie wolno je puszczać, aby sobie pobiegały po domu, bez nadzoru. Króliki chętnie gryzą kable. To szkodzi im oraz waszemu sprzętowi elektronicznemu.

Zająca nikt w niewoli nie trzyma. To jest po prostu farciarz! Jego natura na to nie pozwala. Jego długie skoki służą do wykonywania obszernych susów. Zając trzymany w klatce, po prostu zrobiłby sobie krzywdę.

koszulka dla chłopca na Wielkanoc

Królik czy zając wielkanocny?

Te zwierzęta są bardzo podobne i wiele osób nie potrafi ich rozróżnić. Jednak od dawna zając był symbolem Wielkanocy i tak już pozostanie. Te długie uszy widniejące na różnych produktach to zajęcze słuchy. Tak właśnie je nazywamy.

Kiedy daje się prezent na zajączka?

Popularnie nazwany „zajączek” to drobny prezent dla dzieci. Jest on w różnej postaci. Jedną z zabaw wielkanocnych jest szukanie jajek oraz prezentów od zajączka po wielkanocnym śniadaniu. Zazwyczaj dorośli chowają drobne upominki dla dzieci, a pociechy muszą ich szukać. Można je ukryć w domu lub ogrodzie. Zabawa w ciepło-zimno będzie bardzo pomocna w odnajdywaniu smakołyków oraz podarków.

Co symbolizuje zając?

Nadchodzącą wiosnę zwiastują przebijające się przez zmarzniętą jeszcze ziemię kwiaty, powracające ptaki i pojawienie się na polach zająca szaraka. Zając symbolizuje radość, płodność i obfitość. Zając jest znakiem przemiany i odradzania się wszystkiego do życia. Są to bardzo pozytywne cechy.

Zobacz nasze propozycje koszulek z zającem.

koszulka z zajączkiem

Koszulka z zającem dla chłopca

Mali chłopcy kochają zwierzęta. Zając być może nie jest ich faworytem, ale w okresie wielkanocnym każdy chce mieć koszulkę z zającem.

Zobacz nasze propozycje zająców. Każdy jest inny. Koszulka z zającem musi być wesoła i przyjemna dla oka, chociaż ta w wersji dziecięcej. Ta koszulka z zającem w skorupkach jajka jest zaskakująca. Przecież żaden zając nie rodzi się z jajka. To lekkie pomieszanie, a i tak wygląda to bardzo dobrze. I jajka i zając są symbolem Wielkanocy. Po prostu to taka kinder niespodzianka.

Dodatkowo zajączek jest żółty jak kurczaczek. Widział ktoś takiego zająca? Nie. Dlatego ten wzór tak się podoba. Jest taki nieoczywisty. Niby na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza, ale tak naprawdę, to jest tu coś nie tak.

Na Wielkanoc jest już właściwie dość ciepło. Koszulka dla dziecka będzie, więc idealnym ubraniem. Zresztą czy to przedszkolak czy starsze dzieci, każdy jakiś t-shirt nosi. Można zatem nosić tematycznie i na wiosnę ubierać koszulkę z zającem.

W lolilu.pl nie znajdziesz koszulek z bajek jak wilk i zając. To już stare dzieje. Królik Bugs jest trochę młodszy, ale to wciąż odległa przeszłość, zwłaszcza dla przedszkolaków. Oni wybiorą wzory z obecnie emitowanych bajek. To jest dla nich na czasie.

koszulka dla dziewczynki na Wielkanoc

Kup koszulkę z zającem dla chłopca z grafiką neutralną.

Mogą to być na przykład same uszy i łapy zajęcze. Pośrodku widnieje imię dziecka. Na projekcie uszy są szare z niebieskim wnętrzem. łapki również są szare z niebieską plamką. Chłopięcego charakteru dodaje niebieska muszka.

Ta koszulka z charakterystycznymi elementami zająca stanowi świetną bazę do stworzenia zestawu rodzinnego dla całej rodziny.

Te kolorowe detale, tutaj w kolorze niebieskim, można zamienić na dowolną barwę. W wersji dla dziewczynek uszy i nogi są różowe, a zamiast muchy występuje kokardka.

Zobacz jakie to proste. Podaj jakie imiona mają być nadrukowane. Twój indywidulany zestaw będzie zaraz gotowy. Tak mogą się ubrać wszystkie dzieci z rodziny. Ależ by to było szaleństwo zajączków. Widzę już oczami wyobraźni tą ogólną radość.

Koszulki z zającem dla chłopca mogą też być całkiem inne.

Możesz teraz skoczyć do działu z body dla niemowląt i tam znaleźć kolejne egzemplarze z zającami. Koszulka z zającem nie tylko występuje w dziale z wielkanocnymi wzorami. Są też po prostu koszulki z zającem, które można nosić do przedszkola cały rok.

Na projektach czasami zając jest sam, a czasami towarzyszą mu inne elementy. Spójrz na tą scenkę. Tutaj miły zajączek trzyma wielką marchewkę. Tuż przy jego nogach stoi koszyczek z kurczaczkiem. Pewno dopiero się wykluł.

Zając stoi przed płotem przy kolorowej rabatce tulipanów. Grafikę uzupełnia napis "Wesołego Jajka!" oraz imię dziecka. Tego dziecka, które będzie nosiło taki fajny ciuch.

koszulka dla dziewczynki na Wielkanoc

Koszulka z zającem dla dziewczynki

Dla dziewczynek zajączek to obiekt do przytulania. Na koszulce z zającem chciałyby widzieć słodką i puchatą kulkę. Grafiki są bardzo różne. Każdy zajączek jest inny. Dlatego każda mała dama znajdzie coś dla siebie. Także nastolatki nie pozostają bez wyboru.

Koszulki z zającem dla dziewczynki charakteryzują się całkiem inną estetyką niż dla chłopaków. Tutaj można sobie pozwolić na pastele, kwiatowe detale i bukiety oraz dziewczęcą słodkość.

Jakie koszulki z zającem spodobają się dziewczynom?

Dziewczynkom wszystkie chłopięce wzory też mogą przy paść do gustu. Jakoś tak jest, że dziewczyny lubią różnorodny styl i damski i męski. Chłopaki pozostają przy dużo mniej ozdobnym ubraniu. Jednak też ubierają się stylowo i modnie.

Tak już jest, że kobietom podobają się rożne zające. Te wybrane na pewno wpadną im w oko. Za to chłopaki na bank je pominą. Są po prostu zachwycające i śliczne. Są delikatne i przyjemne w odbiorze.

Dziewczynki kochają się przecierać, więc gdy możesz to kup więcej niż jedną koszulkę. Jeśli chcesz możesz zrezygnować ze świątecznego napisu. W to miejsce może być imię. Koszulka z zającem może też pozostać w ogóle bez tekstu. Wszystkie produkty są zadrukowywane po zakupie, dlatego modyfikacje są wprowadzane bez dodatkowych opłat.

koszulka dla dziewczynki na Wielkanoc

Propozycje koszulek z zajączkiem dla dziewczynki

Ten słodki zajączek wygląda całkiem jak puchaty królik. Naprawdę trudno określić co to na pewno jest. Wiadomo, że wzór jest kolorowy i śliczny. Za uroczym zającem widać dwa barwne jajka. Dodatkowo zwierzątko jest umieszczone na drobnych wielokolorowych kamyczkach.

Całkiem inną propozycją jest koszulka z głową zająca, która wystaje zza kompozycji kwiatowej. Śliczny żółty zajączek ma pogodną minę. Na pierwszy plan wysuwają się jego urokliwe oczy. Całość projektu jest utrzymana w pastelowych odcieniach.

Jakże ta grafika jest różna od innych.

A może wybrać coś co pasuje dla dziewczyny w każdym wieku. To koszulka z zającem, a raczej z zajęczymi uszami. Te uszy w lamparcie cętki wystają z za kwiatowej wiązanki.

Ten projekt spodoba się każdej, która akceptuje zwierzęce printy. Są, bowiem osoby które takich wzorów po prostu nie lubią.

Zapraszam do przejrzenia wszystkich wzorów dostępnych na lolilu.pl. Największą gamę projektów wielkanocnych znajdziesz w dziale koszulek dziecięcych: koszulki wielkanocne.