Spójrz na tego bobasa. Jest słodki i uroczy. Mocno się skupia na swojej zabawce. Dla swojej mamy jest najpiękniejszym dzieckiem świata. Jest mały, ale ważny, najważniejszy. Dla Niego wszystko jest pierwsze, nowe i nieznane. Wszystkiego się musi nauczyć i wszystko z ciekawością poznaje. Przed Nim pierwsza gwiazdka. Na pewno będzie wyjątkowa. Jak ubrać takie małe niemowlę na święta, aby czuło się komfortowo i wygodnie?

Body Moje pierwsze święta

Święta to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Jest wiele do zrobienia, aby święta się udały. Bardzo chętnie w tym czasie zakładamy świąteczną odzież. Dla dzieci wybieramy świąteczne koszulki, a dla niemowląt świąteczne body. Jednym z najbardziej popularnych i lubianych wzorów jest świąteczny strój Moje pierwsze święta. W lolilu.pl z taką grafiką kupisz body Moje pierwsze święta, śliniak moje pierwsze święta oraz z długim rękawem bluzeczkę w rozmiarze 80-86 z nadrukiem Moje pierwsze święta.

Rodzice lubią personalizować i chętnie dodają imię dziecka do grafki na body. Takie ubranie jest wyjątkowe i bardzo praktyczne. Wszystkie ciocie i wujkowie mogą łatwo przeczytać jak to maleństwo ma na imię i nie zadają pytań czy to chłopiec czy dziewczynka. :)

  • body moje pierwsze świętaBody Moje pierwsze święta - Body jest bardzo urocze, ale ma też oszczędną grafikę. Do wydruku wystarczyły dwa kolory. Jak widzisz nie wiele potrzeba, aby uzyskać świąteczny charakter. Ważny jest napis oraz elementy użyte do graficznego przedstawienia świąt. Mamy wiele symboli świąt. Tutaj jest mały renifer oraz lasek pełen choinek. Jak jest renifer, to muszą być też gdzieś sanie i święty Mikołaj i jego prezenty. Nasza wyobraźnia szybko nam podpowiada dalszy ciąg tej przedstawionej scenki. Nad grafiką jest umieszczone imię dziecka. To miejsce na Twoją personalizację. Imię będzie podmienione na te dla Ciebie właściwe.

  • body moje pierwsze świętaBody Moje pierwsze święta z imieniem dziecka - Zobacz na tego liska w zimowej scenerii i cieplutkiej czapce. Zielona choinka jest okryta śniegiem niczym mięciutką kołderką. Przed nią siedzi śliczny, pomarańczowy lisek. Ma on przyjazną minęi patrzy przyjacielsko. Jego szyję zdobi kolorowy szalik. Na głowie ma zimową czapkę. To całe jego ubranie i przygotowanie do zimy. Całość grafiki dopełnia napis "Moje pierwsze święta". W takim body każde niemowle będzie czuło się komfortowo. To jest bardzo ważne.

  • body moje pierwsze świętaBody Moje pierwsze święta z domkami - Spójrz na te kolorowe domeczki i choineczki. Pośrodku nich jest napis Moje pierwsze święta. Taki wzór jest odpowiedni dla każdego niemowlęcia bez względu na płeć. Jest bardzo miły dla oka. Wszystko jest przyozdobione jeszcze małymi elementami. Są tu prezenciki i płatki śniegu.

Jak przygotować niemowlę do świąt?

Boże Narodzenie to czas spotkania się z bliskimi i znajomymi, podczas których dziecko będzie główną atrakcją. Nie dla wszystkich jest to dobry pomysł, ponieważ zmęczone będzie utrapieniem dla rodziców i gości. Niektórzy podczas świąt szukają "świętego spokoju" i płacz dziecka im mocno przeszkadza. Są to jednak rzadkie wyjątki. Na ogół wszyscy kochają niemowlęta. A gdy śpią zachwycają się nad nimi jak nad aniołkami.

Dlatego bądźmy dobrej myśli, a odpowiednie przygotowanie pomoże odnieść sukces. Ważne, żeby niemowlę było blisko mamy, z którą czuje się bezpiecznie. Dla takiego małego dziecka świąteczna krzątanina to zaburzenie jego stałego rytmu i może reagować płaczliwościąi niepokojem, dlatego dobrze jest go w miarę możliwości izolować od nadmiaru dźwięków oraz innych bodźców.

Jest wiele czynności, które rodzice z dzieckiem mogą robić razem. Należy do nich ubieranie choinki, gdzie kolorowe bombki zwracają uwagę i przyciągają wzrok maleństwa. Do tego cicho włączona muzyka świąteczna potrafi wyciszyć i ukoić przed snem.

Należy szczególnie pamiętać o określonych porach snu dziecka i nie burzyć ich kolacją z rodziną. Dorośli zrozumieją i poczekają, a wyspane dziecko to zadowolony kompan do zabawy. Warto również niemowlę przygotować do świętowania. Wesołe śpioszki czy body w bożonarodzeniowe wzory doskonale przygotują maluszka do czynnego świętowania z rodziną.

Kup w zestawie - body i śliniak świąteczny

Oferujemy znakomitej jakości body z kolorowymi nadrukami, nawiązującymi do postaci związanych z Bożym Narodzeniem. Nasze produkty są dobrze przemyślane i ładnie zaprojektowane, właśnie z myślą o najmłodszych. Do tego proponujemy śliniaczki kolorowymi rysunkami i napisami. Na specjalne życzenie dodajemy imię dziecka, aby otrzymało swój własny, indywidualny śliniak.

Nasz oferta jest przeznaczona dla najmłodszych, którzy pierwszy raz świętują swoje Boże Narodzenie, ale mamy również interesujące propozycje dla trochę starszych dzieci. Są to kolorowe bluzy i koszulki z możliwością wybrania niebanalnego nadruku, który zaciekawi lub rozbawi czytającego. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów i chętnie pochylamy się nad sugestiami specjalnych wzorów obrazków lub napisów.