Urlop, wolne, wakacje każdy z Nas czeka na chwilę wytchnienia. Czy to krótki relaks czy kompletny dłuższy odpoczynek każdemu jest potrzebny. Nie samą pracą żyje człowiek, prawda? Lato, to czas na letnie i plażowe stylizacje. Często wakacyjne koszulki mają nadruk związany z podróżami, ponieważ wtedy najczęściej wyruszamy w dal. Czy w obecnym kryzysowo sanitarnym czasie podróże są możliwe? Na szczęście tak. Wszyscy, tak myślę właśnie, że wszyscy są spragnieni odpoczynku i to takiego prawdziwego, bez znamion i znaków ówczesnego świata, gdy każdy chodzi zamaskowany jak westernie.

I tak dopada nas (kobiety) ta odwieczna myśl: w co się ubrać? Choć to pytanie dręczy tylko jedną płeć to nie jest bez znaczenia dla obu. Chcemy wyglądać ładnie, czuć się dobrze i być troszkę zaczepiane wzrokiem. Jasne, że nie każda z Nas lubi przyciągać spojrzenie. Jesteśmy różne. Nie zawsze również umiemy się odnaleźć i połapać w uczuciach w takiej sytuacji.

Wakacyjne stroje są przeróżne. Głównie są kuse, wydekoltowane i bez rękawków, ale są także bardziej klasyczne, by chronić Nas przed skwarem. Lato jest pełne słońca co sprawia, że jesteśmy bardziej radośni, uśmiechnięci i czujemy się zdrowiej. Witaminka D wytwarzana przez skórę daje Nam wiele dobrego. Poprawia również odporność dzięki temu lepiej znosimy wszystkie infekcje.

Spójrz co jest w propozycjach wakacyjnych koszulkach. Przeważa plaża i podróże, prawda? Takie są właśnie wakacje! Na koszulkach wakacyjnych mamy przeróżne napisy w języku angielskim. Tak już jest, że ten język jest bardzo powszechny przy ozdabianiu odzieży.

  • Life is better at the beach
  • All you need is ice cream
  • Hello summer
  • See you at the beach
  • Summer is a state of mind