Ekologiczne torby wykonywane z bawełny to znakomite rozwiązanie, pozwalające na rozpromowanie Państwa firmy w nienachalny sposób. Wykorzystując eko torby wielorazowego użytku jako gadżet reklamowy dadzą się Państwo poznać jako proekologiczna firma, dla której ważna jest zarówno współpraca z obdarowanym kontrahentem, jak i ważne jest środowisko, o którego dobro Państwo dbają. Na takiej torbie można zamieścić logo firmy, zabawny mem przyciągający uwagę, myśl przewodnią lub wybraną przez Państwa reklamę aktualnie promowanego produktu. Coraz więcej firm sięga po to rozwiązanie, ponieważ gadżety rozdawane klientom i współpracownikom dają korzyści obu stronom. Jakie są to korzyści — postaramy się na to pytanie zaraz Państwu odpowiedzieć.

Co może zyskać każda ze stron dzięki eko torbom z logo?

Zalety ekologicznych toreb z bawełny jako gadżet reklamowy zdają się być nie do przecenienia. Ekologiczne torby z nadrukiem logo firmy to nie tylko praktyczna rzecz, jaką zyskuje od nas klient lub kontrahent, to także zapewnienie, że dany klient jest dla Państwa ważny, ponieważ otrzymał od Państwa produkt doskonałej jakości, który towarzysząc mu w wielu życiowych sytuacjach, będzie mu o Państwu przypominał i tym samym budował świadomość Państwa marki w jego umyśle. W naszej firmie Lolilu od wielu lat wykonujemy nadruki na różnych powierzchniach i na różne okazje, dlatego korzystając z posiadanego przez nas doświadczenia śmiało możemy powiedzieć, że wybór eko toreb z nadrukiem Państwa firmy jako gadżetu dedykowanego klientowi czy kontrahentowi, zawsze jest to rodzaj inwestycji w relacje z człowiekiem, z którym zawierają Państwo jakąś transakcję.

Zalety eko toreb jako gadżetu reklamowego

Eko torby znakomicie nadają się jako praktyczny gadżet reklamowy, który można rozdysponować wśród klientów lub kontrahentów ze szczególnej okazji: podarować jako dodatek do zakupu, zawieranej transakcji czy z okazji nadchodzących świąt lub promocji nowego produktu. Będzie on przypominał o Państwa firmie i służył jako rodzaj wizytówki, dzięki któremu Państwa firmowe logo stanie się rozpoznawalne. Eko torby sprawdzą się z powodzeniem jako torba na zakupy, na lunch box do pracy lub szkoły, albo jako zamiennik plecaka na książki na uczelnię. Ekologiczne torby wykonywane są z grubej warstwy bawełny, dzięki czemu będą mogły służyć obdarowanemu dłużej aniżeli reklamówki tworzone z innych materiałów, są dodatkowo podwójnie szyte, aby miały większa nośność, która przekłada się na ich wytrzymałość. To także znakomite miejsce z obu stron torby, na które mogą Państwo nanieść dowolną treść, logo lub grafikę. Są trwałe, dlatego bez strachu o utratę kolorów można ponownie wykorzystywać je przez długie lata.