Torby bawełniane

Jest 757 produktów.

Torby bawełniane są ekologiczne, ponieważ służą Nam długi czas, a po zużyciu są całkowicie biodegradowalne. Torbę bawełnianą zna każdy, ale mało kto rozpoznaje jej rodzaje. I to jest zupełnie naturalne. Nie zaprzątamy sobie takimi rzeczami głowy, bo to jest Nam zazwyczaj nie potrzebne. Przy osobistym kontakcie możemy łatwo ocenić czy jakość tego...

Torby bawełniane są ekologiczne, ponieważ służą Nam długi czas, a po zużyciu są całkowicie biodegradowalne. Torbę bawełnianą zna każdy, ale mało kto rozpoznaje jej rodzaje. I to jest zupełnie naturalne. Nie zaprzątamy sobie takimi rzeczami głowy, bo to jest Nam zazwyczaj nie potrzebne. Przy osobistym kontakcie możemy łatwo ocenić czy jakość tego produktu Nam odpowiada. Trudniej jest dokonać takiej oceny w przestrzeni online. Wtedy więcej skupiamy uwagi na specyfikację i dokładną charakterystykę. Kupowanie przez internet jest bardziej świadome. Na ogólnie dostępnym rynku spotykamy torby w gramaturze od około 125g/m do 280 g/m czy nawet 320g/m. Rozbieżność jest duża. Gramatura świadczy o tym ile jest gram materiału na jednym metrze kwadratowym. Zazwyczaj im torba uszyta z grubszego materiału, tym gramatura wyższa. Na tej stronie znajdziesz przede wszystkim torby, które mają gramaturę 220g/m, czyli są gęsto utkane oraz nie zdradzają swojej zawartości. Wszyte mają długie ucho co umożliwia noszenie na ramieniu. Wszycie jest dodatkowo wzmocnione. Torby bawełniane są wygodne i obecnie modne, a do tego bardzo przydatne i praktyczne. Są ładnie wykonane i solidne. Przy niektórych wzorach jest możliwość kupienia torby o niższej gramaturze, wtedy jest ona tańsza.

Torby mają różne wymiary, rodzaje, tkaniny i przeznaczenie. Tutaj znajdziesz torby bawełniane uszyte na płasko, czyli bez rozszerzanego dna oraz te z powiększonym dnem. Na ogół są to torby z długim uchem. Torby ekologiczne pozwalają Nam chronić naszą planetę przed odpadami, przed nieustannym wyrzucaniem jednorazowych reklamówek. Są doskonałe jako torba na drugie śniadanie czy zapasowe buty. Do wizytowej torebki nie wszystko można włożyć. Taka osoba torba na dodatkowe klamoty jest bardzo praktyczna.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 72 of 757 produktów