Zadzwoniła bardzo miła Pani i po wymianie powitań i ustaleniu dostępności rozmiarów koszulek zapytała, co jeszcze jest dostępne z wiewiórkami. O takich Klientów lubię, bo do nich kieruję swoją ofertę. Nie o to chodzi, że chcą zamówić coś więcej, ale o to, że zgodnie z moją wizją kupują coś do kompletu z takim samym lub podobnym nadrukiem. Dziecięcy zestaw prezentowy może być różny. To może być koszulka i workoplecak lub bluza i poszewka na poduszkę (lub po prostu poduszka) albo koszulka, poszewka i worek. Dla naprawdę małych maluszków możesz wybrać bodziak i rampers albo body i bluzeczkę na długi rękaw. Pomyśl jaki Ty stworzyłabyś zestaw. Proponuję dla Pań torbę i koszulkę, a dla Panów np. bluzę i workoplecak. Możesz oczywiście wybrać jedną rzecz, to jest Twoja decyzja, ale zestaw zawsze wygląda fajniej. Nie tylko jest spersonalizowany, ale te dwa czy trzy produkty uzupełniają się wzajemnie. To pokazuje Twoje zaangażowanie w zakupie wyjątkowego prezentu. Każdy powie, że to podarunek od serca.

Ale dość o zestawach, bo nie o tym miała być mowa. Pani wybrała koszulkę zgodnie z ofertą i dobrała do tego workoplecak do przedszkola z nadrukiem z wiewiórkami. Tak naprawdę na tą chwilę nie miałam gotowego wzoru z więcej niż jedną wiewiórką, ale dla mnie to nie przeszkoda, bo ja spełniam potrzeby i marzenia. Dlatego śmiało dzwoń lub pisz jeśli tylko potrzebujesz jakiejś zmiany lub całkiem nowego pomysłu.

W tym przypadku w końcowej wersji wiewiórka z szarej zmieniła się w brązową, a nadruk na worku był w zasadzie powiększoną kopią nadruku z koszulki. Mi pozostał drugi projekt (zobacz) z trzema wiewiórkami, który nie podbił serca Klientki, ale może kogoś innego zachwyci.

Jeśli i Ty szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka z wybranymi zwierzątkami lub innymi ulubionymi postaciami napisz do mnie. Nie drukuję co prawda postaci bajek licencjonowanych, bo tego jest pełno wszędzie, ale za to możesz zażyczyć sobie nadruk dotyczący pasji Twojego dziecka lub innej osoby. Cieszę się, że miałam już okazję spełniać życzenia innych i słyszeć tak miłe słowa jak to, że ktoś nigdzie nie mógł znaleźć poszukiwanego wzoru, a tu jest i jeszcze można coś do niego dopisać. To miłe i fajne, ale przede wszystkim daje satysfakcję, że moja praca daje coś dobrego innym.

Zapraszam i Ciebie!