Body z własnym nadrukiem – humorystyczne i wyjątkowe 

Jest 182 produktów.

Body z własnym nadrukiem to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala urozmaicić ubiór dziecka. Sprawdza się w różnych sytuacjach, również jako prezent dla bliskich. Odpowiednio dopasowane body na roczek może być zabawne bądź nieść ważne przesłanie. Najważniejszą jego zaletą jest jednak fakt, że łączy ze sobą elementy humorystyczne i praktyczne. T...

Body z własnym nadrukiem to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala urozmaicić ubiór dziecka. Sprawdza się w różnych sytuacjach, również jako prezent dla bliskich. Odpowiednio dopasowane body na roczek może być zabawne bądź nieść ważne przesłanie. Najważniejszą jego zaletą jest jednak fakt, że łączy ze sobą elementy humorystyczne i praktyczne. Tego typu prezentów nigdy nie jest zbyt wiele! 

Body to podstawa każdej dziecięcej szafy

Body z własnym nadrukiem stanowi podstawę każdej dziecięcej garderoby. Proponujemy modele w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Podobnie jak koszulki z nadrukiem męskie czy damskie wszystkie są wykonane z wysokiej jakości bawełny – bezpiecznej i przyjemnej dla skóry dziecka, a przede wszystkim trwałej. Ich zakładanie, jak i czyszczenie nie wymaga specjalnego traktowania. Możesz je prać tak samo jak pozostałą odzież z gwarancją, że nadruk pozostanie niezmiennie ładny.

Rozwiązanie dla dziecka czy rodzica?

Choć body z własnym nadrukiem to rozwiązanie dla dzieci, korzystają z niego także dorośli, głównie Ci, którzy cenią sobie poczucie humoru. Obdarowując nim dziecko warto zadbać o przesłanie dla dorosłych, które powinno być zrozumiałe. Warto postawić wówczas na polskie napisy bądź ciekawą grafikę. W takim rozwiązaniu sprawdzi się jako prezent na Dzień Mamy, taty, babci czy dziadka i na wiele innych okazji. Body na roczek to również dobry pomysł - wówczas warto zadbać o treść dopasowaną do dziecka, tworząc dla niego wyjątkową pamiątkę na lata.

Sprawdź ofertę - być może któreś rozwiązanie przypadnie Ci do gustu!

 

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 25 of 182 produktów