Wśród popularnych wzorów na koszulkach dla dzieci zwierzęta występują chyba na pierwszym miejscu. To jest uniwersalny temat, który jest bliski każdemu człowiekowi. Zwierzęta należą do otaczającej Nas natury, a ta pociąga Nas z wielką siłą. W przyrodzie drzemią wszelkie przeciwności: dzikość kontra łagodność, szybkość kontra powolność, wielkość kontra maleńkość. Wszystko to nas zachwyca, budzi strach lub zaciekawienie. Natura wywołuje w Nas różnorakie emocje.

Świat zwierząt jest fascynujący. Jesteśmy jego częścią. W wielu gatunkach można rozpoznać podobne cechy lub zachowania. Lecz choć podobne to jednak inne. Wszystko to inspiruje człowieka na wielu płaszczyznach. Podpatruje on wybitne umiejętności zwierząt i chce je skopiować, by wykorzystać do swojego rozwoju. Nie tylko cechy osobnicze są interesujące. Umaszczenie wielu zwierząt jest wybitnym arcydziełem, który człowiek powiela i przekształca.

Wykorzystanie wizerunku zwierząt na różnych tekstyliach jest bardzo powszechne. Nierzadko widzimy Koszulki ze zwierzętami dla dzieci. Dlaczego tak się dzieje? Człowieka pociąga siła, piękno i majestat. Niektóre gatunki dysponują wszystkimi tymi cechami. Ale to nie jedyne powody, dla których kochamy zwierzęce nadruki. Każdy ma swój ulubiony typ zwierzęcia. Niektóre są po prostu zabawne. Są też takie, które wszyscy akceptują.

Na naszej stronie znajdziesz liczne propozycje nadruków, a wśród nich koszulki ze zwierzętami dla dzieci. Są też ich odpowiedniki w dziale dla mężczyzn i kobiet. Najbardziej lubiane są zwierzęta, które są dobrze znane. A dzięki licznym podróżnikom i odkrywcom najciekawsze okazy możemy zobaczyć prawie w każdym zoo. Dzieci poznają różne gatunki również przez oglądanie bajek. Bardzo często głównymi bohaterami opowiadań są zwierzęta, które mają cechy człowieka. Operują ludzką mową, mają postawę wyprostowaną oraz prowadzą życie w domu pełnym sprzętów.

Koszulki ze zwierzętami dla dzieci – szeroki wybór dla przedszkolaka

W przedszkolach poszczególne grupy mają nazwy zwierząt, kwiatów, postaci z bajek oraz jeszcze inne. Jeśli interesuje Cię temat koszulek do przedszkola poczytaj o tym tutaj. Na naszej stronie znajdziesz po kilka propozycji koszulek z biedronką, pszczółką , motylkiem czy żabką. Oprócz owadzich motywów dziecko zachwycą inni domowi pupile jak kotek lub piesek. Z dalekich krajów przybywają i wkradają się na koszulki krokodyle, żyrafa, słoń i małpka. W okresach dwóch najważniejszych świąt też mamy zwierzęcych przedstawicieli. I tak na Wielkanoc wiodą prym króliki i zające wraz z kurczaczkami i barankami. A przy grudniowych świętach zawsze wiernie przy świętym Mikołaju stoją sanie i grupka reniferów. Każdy przedszkolak znajdzie swoje koszulki ze zwierzętami dla dzieci. Rzadko kiedy kończy się na zakupie jednej sztuki, bo dzieciom podoba się wiele rzeczy jednocześnie. Przeczytaj również o koszulkach z jeleniem lub o koszulkach z lisem.

Koszulki ze zwierzętami dla dzieci - gdzie kupić?

Rodzice często mają ochotę zrobić przyjemność swoim dzieciom i poszukują w sklepach stacjonarnych wymarzonych ubrań. Często jednak oczekiwania nie mają pokrycia z rzeczywistością, bo w sklepach nie ma akurat tego czego się pragnie. Z pomocą przychodzą drukarnie, które jak lolilu.pl oferują indywidualne nadruki wykonywane na zamówienie Klienta. W takim sklepie każdy wzór jest dostępny i to okrągły rok. Jak to możliwe? Sklep na swoich półkach przechowuje tylko produkty czyste bez nadruku. Naniesienie odpowiedniego wzoru następuje dopiero po otrzymaniu płatności i odpowiednich wytycznych potrzebnych do realizacji zamówienia. Wielokrotnie koszulki ze zwierzętami dla dzieci są opatrzone imieniem dziecka. Taka koszulka jest szczególnie wyjątkowa. Posiada nadruk wymarzonego zwierzątka oraz swoje własne (czyli dziecka) imię. Takiego prezentu nic nie przebije.

Koszulki ze zwierzętami dla dzieci - jaką kupić?

Trudny wybór jest wtedy, gdy dziecka nie znamy zbyt dobrze. Gdy kupujemy koszulki ze zwierzętami dla dzieci na prezent dla kolegi czy koleżanki naszej pociechy. Jednym problemem jest wybór odpowiedniego rozmiaru, drugim koloru , a trzecim jakiegoś zwierzaka. Z wszystkim możemy sobie sprytnie poradzić. Rozmiar dobierzemy sugerując się oznaczeniem na metce w garderobie swojego dziecka. Kupując koszulkę ciut przy dużą nie zrobimy gafy. Koszulki dziecięce dostępne w lolilu.pl są luźne i nie sugeruje kupować większej niż dziecko nosi. Najbardziej uniwersalny jest kolor biały. Produkcja takiej odzieży jest najbardziej ekonomiczna, więc i Twój portfel nie odczuje znacznego uszczuplenia. Gdy te dwie sprawy mamy już załatwione, pozostaje wybór zwierzątka. Są klasyki, które podobają się zawsze. Dla chłopców będą to dinozaury. Więcej na ten temat znajdziesz w innym wpisie o dinozaurach. Dla dziewczyn są przygotowane kotki, pieski oraz koniki. Jeśli dziecko chodzi do przedszkola można mu wydrukować postać z nazwy grupy. Świetnym pomysłem jest również koszulka z różnymi zwierzątkami mieszkającymi w gospodarstwie. To jest taka edukacyjna koszulka.

Koszulki ze zwierzętami dla dzieci - ile kosztują?

Na ogół koszulki dla dzieci mają zbliżone do siebie ceny. Ze względu na użycie barwnika kolorowe koszulki mają wyższe koszty wytworzenia. Ich proces produkcji jest droższy i dłuższy. Również nadruk na kolorowych koszulkach wymaga innego przygotowania i większej ilości tuszu. Nie tylko ilość zużytego tuszu ma znaczenie, ale również to, że na kolorowych koszulkach najpierw wykonuje się biały poddruk, którego cena jest wyższa. Podsumowując koszulka kolorowa musi kosztować więcej od białej.