Nowości

Eko zamiennik reklamówki wizytówką Twojej firmy

Torby ekologiczne z tej racji, ze wykorzystywane mogą być wielokrotnie i z reguły używane są przez obdarowanych na co dzień zdają się być najlepszym z możliwych rozwiązań, jakie mogą Państwo wybrać jako gadżet reklamowy.
Czytaj dalej

W co ubrać niemowlę latem?

To nie jest obojętne w co ubieramy nasze dzieci. Po pierwsze ubranko musi być wygodne dla dziecka i łatwe do ubierania dla mamy. Zwracamy uwagę na kolorystykę, modne wzornictwo oraz sposób wykonania. Dobór ubrań zależy również od okazji i okoliczności w jakich jesteśmy. Inaczej ubierzemy maluszka do kościoła, na uroczystość
Czytaj dalej

Dinozaury, czyli … dla chłopca

Mamy ogromny wybór wzorów dla dzieci. Wśród nich są motywy bardziej popularne i lubiane przez dorosłych i dzieci oraz takie, które odpowiadają bardziej sprecyzowanym gustom. Dinozaury i dinusie należą do grupy niezmiennie atrakcyjnej, bo projekty oparte na świecie zwierząt nigdy nie wychodzą z mody.
Czytaj dalej

Baby on board. Koszulki ciążowe dla przyszłej mamy. Śmieszne i urocze.

Okres ciąży jest niepowtarzalny. Dosłownie, każda ciąża jak każde dziecko jest inna i choć przebiega według stałego określonego rytmu, to zawsze można wyróżnić cechy szczególne dla tego odmiennego stanu. Oczywiście bywa piękny, ale także pojawiają się dotąd nieznane dolegliwości. Jak umilić sobie czas oczekiwania?
Czytaj dalej

Kosmiczne inspiracje. Astronauta czy kosmonauta? Jaka jest różnica?

Lubisz w loty w kosmos? Gdzie tak naprawdę się on zaczyna? Jaka jest różnica między astronautą a kosmonautą? Interesujesz się astronomią? Lubisz odzież z kosmicznym motywem? Zajmuje Cię temat kosmicznych podróży? Znajdziesz tu kilka ciekawostek i inspiracji. Sprawdź, co wiesz.
Czytaj dalej

Torba na książki to jest idealny prezent na Światowy Dzień Książki

Kto lubi czytać książki? Ile statystycznie przeciętny człowiek czyta książek rocznie? Ile książek czytają dzieci a ile dorośli? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Może nie. Ten kto czyta całe mnóstwo na pewno ma lepszą opinię o czytelnictwie w Polsce niż Ci co czytają sporadycznie. Tak w sumie dla jednostki nie ma to żadnego znaczenia.
Czytaj dalej

Spersonalizowane prezenty na urodziny. Podpowiadamy co wybrać.

Urodziny to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. To data, na którą albo cały rok z napięciem czekamy (jest to najlepiej widoczne w przypadku dzieci i młodzieży), albo wolimy o niej za często nie myśleć, bo przypomina nam o nieubłaganie upływającym czasie (w przypadku ludzi dorosłych oraz tych w sędziwym wieku).
Czytaj dalej

Jaka jest różnica między zającem a królikiem? Co tak naprawdę widzisz na koszulkach?

Czy Ty też tak jak ja nie masz zielonego pojęcia czym się różni zając od królika? Chcesz się dowiedzieć? Na stronie są różne projekty z tymi zwierzątkami i nazwy padają po prostu na chybił trafił, bo trudno jest się rozeznać. Dla mnie to było zawsze to samo. A jak dla Ciebie? Ale przyszedł czas, że zainteresował mnie ten temat. Może i Ty skorzystasz.
Czytaj dalej

Zając na koszulce wielkanocnej, czyli dlaczego zając jest symbolem Wielkanocy

Wielkanoc jest najważniejszym świętem w życiu Chrześcijanina. To święto na ogół wydaje się smutne i trudne do radowania, bo poprzedza je okres wyrzeczeń jakim jest wielki post. Nasza uwaga skupia się głównie na samych przygotowaniach do świąt oraz na męce Pańskiej, a nie na samym fakcie zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
Czytaj dalej