• URLOP 01.07- 13.07 Wszystkie zakupy wykonane podczas urlopu będą wysłane po jego zakończeniu.

Nowości

Koszulki Jeleń, Jelonek, Łania

Gusta ludzi są bardzo różne. Są wzory należące do niszy wśród swojej kategorii i takie, które zachwycają większość osób. Człowieka pociąga piękno. Dąży do niego i je podziwia. Jeleń jest przykładem zwierzęcia, które kojarzy Nam się z majestatem i dostojnością. To królewskie
Czytaj dalej

Koszulki dla przedszkolaka

W przedszkolach dzieci są podzielone na grupy w zależności od wieku. Aby podopieczni mogli łatwo się rozeznać, do której grupy mają tafić i gdzie jest ich sala w przedszkolu, muszą dostać jakieś graficzne oznaczenia. Obrazki i wizerunki pomagają łatwiej im się odnaleźć w nowej rzeczywistości
Czytaj dalej

Koszulka z lisem - dla kogo?

Spójrz na lisa. Jakie ma piękne futro. Jak słodko śpi. Choć to zwierzę nie jest przyjazne człowiekowi, to jednak zachwyca swoim pięknem, dlatego bardzo często jego wizerunek pojawia się we wzornictwie. Nie tylko cenimy jego niesamowite umaszczenie, ale i grację.
Czytaj dalej

Kiedy jest Dzień Matki?

Mama to jedno z najczęściej wypowiadanych słów. Pojawia się ono też jako pierwsze w słownictwie dziecka. Na całym świecie brzmi bardzo podobnie. Te pierwsze sylaby jakie może wyartykułować maleńka buzia stały się określeniem najbliższej osoby w życiu każdego człowieka.
Czytaj dalej

Mól książkowy - Jaki prezent?

Jeśli to czytasz, to na pewno znasz jakiegoś mola książkowego i zastanawiasz się czy podarować mu/jej kolejną książkę czy jednak celować w coś innego. Na co się nie postawi to i tak będzie to strzał w dziesiątkę. Książka jest dobra zawsze i na każdą okazję. Ale jeśli nie lekturę?
Czytaj dalej

Torba z monogramem - Co to jest?

Spersonalizowana torba z nadrukiem dowolnego imienia jest świetnym pomysłem na prezent na wiele okazji. Jeśli obdarowywana osoba nie cierpi chwalić się swoim imieniem, można pozostać przy monogramie. Pięknie ozdobiona pierwsza litera imienia uszlachetnia każdy ubiór lub rzecz.
Czytaj dalej

Jak nosić kwiatowe wzory?

Już na końcówce lutego zaczynamy marzyć o zbliżającej się wiośnie. A właśnie ta pora roku wywołuje w nas obrazy pierwszych zielonych listków i pięknie kwitnących pąków. Choć dopiero latem kwitnie większość kwiatów, to my uparcie kojarzymy wiosnę z kwiatowymi motywami.
Czytaj dalej

Czy warto dawać prezenty?

Wybór odpowiedniego prezentu to bardzo trudne przedsięwzięcie, szczególnie jeżeli nie znamy potrzeb tej drugiej osoby albo wyczerpały nam się pomysły na przestrzeni lat. Zależy nam, aby podarek się spodobał. To jest zawsze bardzo ważne. Ale czy warto dawać prezenty?
Czytaj dalej

Pomysły na prezent dla przyjaciela, który już ma wszystko

Każdy z nas ma przyjaciela, który ma wszystko i kolejny prezent nie sprawia takiej przyjemności ani obdarowanemu, ani dającemu. Zawsze problemem jest wybranie dla niego jakiegokolwiek podarku, aby nie spotkać się z wymuszoną radością. Często nawet długie poszukiwania
Czytaj dalej