• Gratis do każdego zamówienia. Drobiazg każdemu się przyda.

Nowości

Wakacyjne koszulki! Czas na letnie podróże!

Urlop, wolne, wakacje każdy z Nas czeka na chwilę wytchnienia. Czy to krótki relaks czy kompletny dłuższy odpoczynek każdemu jest potrzebny. Nie samą pracą żyje człowiek, prawda? Lato, to czas na letnie i plażowe stylizacje. Często wakacyjne koszulki mają nadruk związany z podróżami, ponieważ wtedy najczęściej wyruszamy w dal.
Czytaj dalej

Co kupić ukochanej osobie na walentynki?

Walentynki to dzień, który świętuje wiele osób na całym świecie. Zakochane pary obdarowują się upominkami, chcąc wyrazić, jak bardzo zależy im na drugiej osobie. I tutaj często pojawia się problem. Pytanie: co kupić ukochanemu/ukochanej na walentynki spędza sen z powiek już na wiele miesięcy przed tym wydarzeniem.
Czytaj dalej

Dzień babci i dziadka – trzy propozycje unikalnych prezentów

Babcie i dziadkowie to wyjątkowe osoby, którym warto jak najczęściej pokazywać, jak wiele ich obecność dla nas znaczy. Dni ich szczególnej celebracji przypadają każdego roku w drugiej połowie stycznia i wówczas mamy szansę wyrazić nasze przywiązanie do nich za pomocą upominków. Jakie są unikalne prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka?
Czytaj dalej

50 wzorów z okazji Dnia Babci

To jest wyjątkowy dzień, który co roku wypada 21 stycznia. Dzień Babci jest szczególny dla wnuków, zwłaszcza, gdy są w grupie przedszkolnej. Dzieci zawsze przygotowują jakiś własnoręcznie wykonany drobiazg. Czasami to wystarczy, ale częściej chcemy bardziej uhonorować to święto. Sprawdź jakie wzory tutaj znajdziesz.
Czytaj dalej

Puk, puk. Jesteś gotowy na Nowy Rok?

Puk, puk. Jesteś gotowy na Nowy Rok? Jak wygląda Twój ostatni dzień w roku? Czy to czas podsumowań? Czy myślami jesteś już w 2021 i robisz noworoczne postanowienia? Ja jak co roku zamykam, nie zamknięte sprawy. Płacę wszystkie rachunki, rozliczam się ludźmi, sprzątam i zakańczam co może być domknięte.
Czytaj dalej

Kochani jak się macie po świętach?

Święta, święta i po świętach. I jak co roku jest wiele przygotowań na tak krótki czas. W tym roku było chyba jakoś inaczej, prawda? Niby to samo, a jednak nie tak samo. Jakby bardziej smutno, trochę bardziej nudno, mniej odświętnie i ogólnie jakoś było Nas mało przy stole. Może nie u każdego było inaczej. A może jednak tak.
Czytaj dalej

Koniec nudy! Oryginalne koszulki świąteczne.

Święta to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Dzieci oczywiście najbardziej cieszą się z ogromnych ilości prezentów. Wszyscy wspólnie przygotowujemy pyszne, tradycyjne dania. Można jednak zadbać o inne elementy, które sprawią, że ten czas będzie właściwie niezapomniany. Przygotujmy się lepiej.
Czytaj dalej

Eko zamiennik reklamówki wizytówką Twojej firmy

Torby ekologiczne z tej racji, ze wykorzystywane mogą być wielokrotnie i z reguły używane są przez obdarowanych na co dzień zdają się być najlepszym z możliwych rozwiązań, jakie mogą Państwo wybrać jako gadżet reklamowy. Ekologiczne torby wykonywane z bawełny to znakomite rozwiązanie, pozwalające na rozpromowanie Państwa firmy
Czytaj dalej

W co ubrać niemowlę latem?

To nie jest obojętne w co ubieramy nasze dzieci. Po pierwsze ubranko musi być wygodne dla dziecka i łatwe do ubierania dla mamy. Zwracamy uwagę na kolorystykę, modne wzornictwo oraz sposób wykonania. Dobór ubrań zależy również od okazji i okoliczności w jakich jesteśmy. Inaczej ubierzemy maluszka do kościoła, na uroczystość
Czytaj dalej