• URLOP 01.07- 13.07 Wszystkie zakupy wykonane podczas urlopu będą wysłane po jego zakończeniu.

Torba ze zwierzętami

Jest 122 produktów.

Kot, pies, chomik, królik, papużki, myszka, szczur i świnka morska to domowi ulubieńcy. Ich podobizny znajdują się na zadrukowanych bawełnianych torbach. Nie tylko małe stworzenia kochamy. Czasami z daleka, ale uwielbiamy również większe nawet od Nas zwierzęta i chętnie patrzymy na konie, słonie, żyrafy, tygrysy, lwy, hipopotamy, małpki i zebry....

Kot, pies, chomik, królik, papużki, myszka, szczur i świnka morska to domowi ulubieńcy. Ich podobizny znajdują się na zadrukowanych bawełnianych torbach. Nie tylko małe stworzenia kochamy. Czasami z daleka, ale uwielbiamy również większe nawet od Nas zwierzęta i chętnie patrzymy na konie, słonie, żyrafy, tygrysy, lwy, hipopotamy, małpki i zebry. Zwierzęta dają Nam wiele radości. Rozczulają Nas albo zachwycają. W osobistej konfrontacji często wzbudziłyby strach, ale z dzikimi zwierzętami nie mamy do czynienia w naszym życiu.
Świat zwierząt Nas intryguje, wzbudza ciepłe i pozytywne uczucia , a i zwierzęta są wdzięczne i wierne za okazaną im troskę.
Torba ze zwierzętami praktycznie będzie odpowiednia na każdą prezentową okazję oraz do codziennego noszenia różnych szpargałów, albo karmy, przyborów i akcesoriów dla zwierząt.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 25 of 122 produktów

Filtruj przez: