Koszulki kosmos

Jest 20 produktów.

Polecieć w kosmos, to by dopiero była przygoda. Wznieść się wysoko ponad chmury, a potem jeszcze wyżej i wyżej, aż do krańca nieba. W końcu kończy się przyciąganie ziemskie, a zaczyna wszechświat. Światła gasną i dookoła robi się ciemno. To musi być niesamowite doświadczenie. Może nawet trochę przerażające. To co nieznane bardzo Nas przyciąga. K...

Polecieć w kosmos, to by dopiero była przygoda. Wznieść się wysoko ponad chmury, a potem jeszcze wyżej i wyżej, aż do krańca nieba. W końcu kończy się przyciąganie ziemskie, a zaczyna wszechświat. Światła gasną i dookoła robi się ciemno. To musi być niesamowite doświadczenie. Może nawet trochę przerażające. To co nieznane bardzo Nas przyciąga. Kosmos jest jakby na wyciągnięcie ręki, a przecież tak niezwykle daleko.

Koszulki kosmos dla dzieci

Przymiotnik „kosmiczne” nie tylko znaczy poza ziemski, ale ma w sobie obietnicę czegoś fantastycznego. W kosmicznych podróżach pokładamy wielkie nadzieje. Chcemy odkryć coś nowego, poznać i wykorzystać niespotykane dotąd pierwiastki. Może zamieszkać na innej planecie, albo posadzić tam plantacje kukurydzy. Widzimy zagrożenie od strony Obcych, albo wielką szansę.

Koszulki kosmos dla dzieci pokazują to co już znamy o kosmosie. Niewielka tylko część nie jest już dla Nas tajemnicą. Większość galaktyk jednak pozostaje zbyt odległa, by móc je łatwo dostrzec, a co dopiero zbadać.

Koszulki z motywem kosmosu nie są tylko dla chłopców. Również dziewczęta mogą interesować się astronomią. Koszulki mają odcień nieba. Są białe, błękitne i niebieskie. Jest kilka rodzajów koszulek z kosmosem. Na jednych jest rakieta, na drugich astronauta. Popularne są też koszulki z kosmitami. Mogą być również zwierzątka w kosmosie.

Wzory są przygotowane z myślą o dzieciach w różnym wieku. Dla najmłodszych pociech są różne zwierzątka w pojazdach kosmicznych pośród planet i gwiazd. Mamy tu krokodyla, liska, szopa, lwa, hipopotama, pieska i misia koala. Projekty spodobają się dzieciom. To obrazki, o których można opowiedzieć nie jedną bajkę.

Dla dzieci z podstawówki odpowiednie będą koszulki z astronautą, rakietą albo spodkiem latającym. Jeszcze inną inspiracją są kosmiczne galaktyki w kolorze gwiezdnego nieba. Taki sam motyw kolorystyczny na koszulka z wypisanym układem słonecznym. Obecnie znane planety z naszego układu to: Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran i Neptun. Gdzieś po drodze naukowcy zdetronizowali Pluton z miana planety.

Ciekawym artykułem, który porusza sprawy kosmosu jest zamieszczony na naszej stronie wpis pt.„Kosmiczne inspiracje. Astronauta czy Kosmonauta. Jaka jest różnica” Porusza on bardzo interesujące tematy.

Dowiesz się z niego:

  • Gdzie zaczyna się kosmos
  • Jaka jest różnica między kosmonautą a astronautą
  • Jak się nazywa pierwszy polski astronauta
  • I wiele innych ciekawostek

Koszulki kosmos są bardzo popularne wśród odzieży chłopięcej. To motyw, który wcześniej czy później przewinie się przez szafę kawalera. Jeśli masz dzieci, to nie obcy jest Ci problem wyboru prezentu na urodziny. Taka koszulka zawsze będzie trafionym prezentem. Zazwyczaj rodzice boją się, że nie trafią z rozmiarem, ale nic bardziej prostego. Zasugeruj się co nosi Twoje dziecko, a potem porównaj posturę solenizanta, jeśli jest zbliżona, to rozmiar już znasz. Nasze koszulki pasują na dzieci o różnej tężyźnie. Na jednych są bardziej dopasowane, a na drugich są bardziej swobodne. To naprawdę będzie świetna niespodzianka i na 100% nie będzie duplikatu w prezentach, ani w posiadanej już garderobie. Każdy wzór dodatkowo można spersonalizować dopisując imię dziecka.

Kosmos jest nieodgadniony. A to co nieznane budzi naszą ciekawość i wyobraźnię. Czy było by dobrze, gdyby życie w kosmosie istniało. Czy lepiej gdyby te istoty były bardziej inteligentne od ludzi czy mniej. Jak zachowywałaby się ludzkość? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

Koszulki z nadrukiem kosmosu zawsze są atrakcyjne.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 20 of 20 produktów