Koszulki na Dzień Mamy

Jest 66 produktów.

Mama to chyba jedno z najczęściej wypowiadanych słów. Mama to domowa skarbnica wiedzy, opiekunka i źródło miłości. Od niej zaczyna się wszystko. Czasem nie jest idealna, ale jak każdy człowiek stara się najbardziej na świecie być dobrą mamą. Mama ma wiele zadań do wykonania. Dziwnym przypadkiem :) w wielu językach brzmi to słowo bardzo podobnie....

Mama to chyba jedno z najczęściej wypowiadanych słów. Mama to domowa skarbnica wiedzy, opiekunka i źródło miłości. Od niej zaczyna się wszystko. Czasem nie jest idealna, ale jak każdy człowiek stara się najbardziej na świecie być dobrą mamą. Mama ma wiele zadań do wykonania. Dziwnym przypadkiem :) w wielu językach brzmi to słowo bardzo podobnie. W Polsce mamy różne odmiany i mówimy: matka, mama, mamusia, matula, mateczka, maminka, mamuśka itd... Koszulka na Dzień Mamy to tylko drobny gest wdzięczności, ale jak miły i ważny!

Kodzulka dla mamy wyraża to co się chce mamie powiedzieć. Koszulki mają różne napisy chwalace rolę mamy, bo jej znaczenie jest nieocenione dla ludzkości. Wszelkie zaburzenia i kłopoty w dorosłym życiu biorą się z nieszczęśliwego dzieciństwa.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 25 of 66 produktów