Koszulki z samochodami i pojazdami

Jest 37 produktów.

Czy to jest dział tylko dla chłopców? Na pewno NIE. Dziewczyny też lubią samochody, a te całkiem duże kierują autem codziennie. Na koszulkach znajdują się wyścigówki, wozy strażackie, motory, karetki, radiowozy oraz samoloty.
Jest to popularny wzór. Do każdej koszulki można dodrukować imię dziecka.

Wejdź i zobacz co możesz wybrać dla swojego dz...

Czy to jest dział tylko dla chłopców? Na pewno NIE. Dziewczyny też lubią samochody, a te całkiem duże kierują autem codziennie. Na koszulkach znajdują się wyścigówki, wozy strażackie, motory, karetki, radiowozy oraz samoloty.
Jest to popularny wzór. Do każdej koszulki można dodrukować imię dziecka.

Wejdź i zobacz co możesz wybrać dla swojego dziecka. Na pewno znajdziesz tu koszulki z pojazdami dla chłopców, ale również dla dziewczyn, które interesują się motoryzacją. W obecnym czasie każdy chce mieć samochód, aby się nim wygodnie przemieszczać. Dzieci są wożone od urodzenia samochodami i jest dla nich naturalne jego posiadanie. W poprzednich dekadach auta wywoływały większe zainteresowanie wśród chłopców, którzy sprawdzali, ile jaki model może wyciągną na liczniku. To wzbudzało wielką ekscytację. Teraz wszystkie samochody osiągają prędkość ponad 200 km/h, choć nadal nie ma dróg, po których można by tak szybko jeździć.

Koszulki z autami dla dzieci

Zajrzyj do szafy małego chłopca. Czy jest tam koszulka z jakimś pojazdem? A wśród zabawek jakie przeważają przedmioty. W każdym domu małego urwisa znajdzie się kilkanaście aut w różnym wymiarze. Koparka jest bardzo interesująca. Duże auto do jeżdżenia dla dzieci. Muszą być autka do piaskownicy oraz statki i łódki do kąpieli. A dla urozmaicenia pojawią się samoloty i helikopter. Tak jak chłopcy kochają bawić się autami , tak samo lubią samochodowe wzory na odzieży. Czy to będzie jeden duży pojazd przodu czy drobny wzór na całym materiale decyzja należy do Ciebie. Każdy chłopiec ucieszy się z takiej koszulki z autami dla dzieci.

Zainspirujmy się postaciami z bajek. Tu w licznych kreskówkach występują auta w roli głównej. Na stronie lolilu.pl nie znajdziesz popularnej grafiki z McQueenem czy Złomkiem. Ale są podobne samochody. Na koszulkach z autami są pojedyncze ich egzemplarze podobne do postaci z bajki „Auta”. Każdy znajdzie swój ulubiony model. Koszulki z samochodami są idealne dla mężczyzn w każdym wieku, gdyż miłość do motoryzacji nigdy nie przemija. W dziale dziecięcym znajdziesz koszulki od rozmiaru 92 do 164 cm w różnych kolorach.

Koszulki z pojazdami dla dzieci

Auta to jednak nie wszystkie pojazdy jakie mogą być na koszulkach. Oprócz osobówek chłopcy kochają pojazdy specjalne. Najbardziej znany i popularny jest wóz strażacki oraz radiowóz. Z maszyn rolniczych chłopaki upodobały sobie traktor. Z kolei z działu budowlanego najczęściej spotkać można koparkę.

Pojazdy można podzielić pod względem sposobu poruszania oraz przestrzeni, w której się przemieszczają.

Pojazdy lądowe

 • Auta osobowe – Tu jest szeroka gama koszulek z autami dla dzieci. Mamy tu samochody stare oraz nowe. Modele mają różny kształt ze względu na rodzaj konstrukcji. Występuje tu bogata kolorystyka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdej koszulki z autami dla dzieci można dodać bez kosztów imię właściciela. Tak często rodzice głowią się nad prezentem urodzinowym dla kolegi swego syna. Świetnym rozwiązaniem jest koszulka z imieniem oraz grafiką auta. To wyjątkowy i bardzo praktyczny podarunek. Na pewno dołączy do ulubionych ubrań do noszenia. Chłopcy noszą t-shirty przez cały rok, więc użyteczności takiego prezentu nie trzeba podkreślać.
 • Auta wyścigowe – Ten rodzaj samochodów charakteryzuje się wysokimi osiągami prędkości. Smakosz motoryzacji, szybkości i wyścigów doceni właściwie koszulkę z wyścigówką.
 • Pojazdy bojowe – To jest dział z pojazdami wojskowymi. W czasie pokoju ten rodzaj pojazdów budzi wielkie zainteresowanie i co drugi chłopiec, chce mieć koszulkę z czołgiem. W czasie wojny gdy najazd bywa rzeczywistością takie elementy militarne są omijane szerokim łukiem, by nie wzbudzać traumy u nikogo.
 • Pojazdy drogowe – Nawet nie wiemy jak wielka różnorodność jest w pracach ziemnych. Na ogół rozpoznajemy tylko kilka maszyn. Jeśli w swoim życiu mamy potrzebę budowy domu lub innej konstrukcji, to szybko uczymy się jakie maszyny mogą nam w tym pomóc. Na odzieży z tej kategorii króluje koszulka z koparką.
 • Pojazdy specjalne – Na pomoc przy różnych wypadkach losowych udają się wyspecjalizowane drużyny. Każda z nich ma dostosowany do siebie pojazd, który służy jako ruchoma baza. Spójrz również na koszulki z policją i strażą pożarną na naszej stronie. Koszulka z wozem strażackim może być opatrzona imieniem dziecka. Znajdziesz tu również różne propozycje koszulek z radiowozem. Jest tu również karetka pogotowia. Możesz postawić na zestaw koszulek, każdą z innym pojazdem. Dziecko będzie przeszczęśliwe.
 • Pojazdy rolnicze – Na wsi jest cudownie. Tu można spotkać pojazdy, którymi w miastach jeździć nie można. Maszyny rolnicze są bardzo specjalistyczne. To jest bardzo ciekawe. Osoby z umysłem technicznym będą zafascynowane konstrukcją i użytecznością poszczególnych narzędzi. Po takiej wycieczce na wieś każdy chętnie nabędzie koszulkę z traktorem i zwierzętami hodowlanymi.
 • Pojady dwukołowe - Nie może też zabraknąć pojazdów na dwóch kółkach. Są tu egzemplarze zasilane siłą własnych nóg oraz spalinowe i elektryczne. Któż nie kocha koszulki z rowerem? Choć niewielka ilość osób ma motocykle, to dużo większe grono o nich marzy i chciałoby mieć choć koszulkę z motorem. Jednoślady to są również skutery i hulajnogi. Naprawdę świat jest bogaty w sprzęt jeżdżący.

Pojazdy wodne

 • Statki i łódki – Dla osób kochających wodę i szybkość wymyślili motorówki. To idealny sposób przemieszczania się w ciepłych krajach wyspiarskich. Dzieci fascynują się pływającymi statkami. Każda kałuża jest dobra do puszczania papierowych łódek lub tych zrobionych z jednego listka. Zabawa czyha wszędzie. Miłość do statków wzmaga się w wakacje, gdy więcej osób decyduje się na wypoczynek nad wodą. Mazury są pełne małych i większych jednostek pływających i nie sposób się oprzeć by i dziecku nie kupić małej łódeczki. Nad morzem z kolei królują marynarskie stroje. W każdym regionie latem się przyda koszulka z łódką.
 • Łodzie podwodne - To jest nie lada wyróżnienie zwiedzić jednostkę, która ma zdolność schodzenia pod taflę wody. Marynarze na morzu spędzają kilka miesięcy bez zawijania do portu. Nie jest więc dziwne, że taki statek podwodny na koszulce jest atrakcyjny.

Pojazdy powietrzne

 • Samoloty pasażerskie – Na naszym niebie codziennie widzimy samoloty. Dzieci często marzą o takiej lotniczej przygodzie. Nie zawsze jest to możliwe. Taki środek transportu jest najdroższy. Z ziemi samoloty wyglądają na bardzo malutkie. Na lotnisku są to wielkie maszyny. Koszulki z samolotami są bardzo lubiane. Nie występują tak często jak koszulki z autami, tym bardziej otrzymanie takiego t-shirtu jest wyjątkowe.
 • Samoloty wojskowe – Różnica pomiędzy maszynami cywilnymi, a wojskowymi jest znacząca. Nie tylko kolor je wyróżnia. Również kształt jest charakterystyczny. Tak jak przy maszynach wojskowych, one są atrakcyjne tylko w czasie pokoju. Jeśli samoloty wojskowe niosą pomoc medyczną witamy je z radością. W innych przypadkach budzą grozę. Tutaj wersja dziecięca koszulki z samolotem.
 • helikoptery – To wyjątkowe pojazdy, które służą ludziom w wielu sytuacjach. Najczęściej są to helikoptery ratunkowe, które mają służby ratownicze GOPR, pogotowie i policja. Na odzieży również występuje taka grafika. Zobacz naszą koszulkę z helikopterem policyjnym.

Koszulki z samochodami dla dzieci

To nie jest przypadek, że mechaniką samochodową interesują się częściej chłopcy niż dziewczynki. Panowie mają lepiej rozwinięte myślenie abstrakcyjne oraz znacznie łatwiej znoszą trudy dnia. Praca przy samochodach jest męcząca. Co do samej jazdy, to inna rzecz. Kobiety również kochają prowadzić samochody. Dla nich to jes kolejne urządzenie do opanowania. Nie czczą samochodu tak jak niektórzy Panowie. Kobiety natomiast wiedzą jak sprawić przyjemność płci męskiej. Znają dobrze gusta dużych i małych chłopców. To one najczęściej zajmują się garderobą i zaopatrują w ubrania. Do nich, więc należy decydujący głos jak się maluchy i starszaki będą ubierać. Mamy dla swych pociech często wybierają koszulki z samochodami dla dzieci.

Koszulki z samolotami

Spójrz na nasze propozycje koszulek z samolotami. Każdy amator lotnictwa znajdzie swój odpowiedni wzór. Na koszulce można też wydrukować swoją własną grafikę lub obrazek namalowany przez dziecko. Samoloty mają różne kształty. Koszulki z samolotami są dla małych i dużych chłopców.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 25 of 37 produktów