Masz pomysł na wyjątkowy prezent? Co to ma być? Koszulka, torba a może bluza? Pomogę Ci to zrealizować.

- Dzień Dobry. Słucham.
- Czy mogę wydrukować u Państwa koszulkę z moim napisem?
- Tak. Proszę napisać maila i podesłać tekst. Może być w wordzie. Proszę napisać jaki kolor koszulki i rozmiar oraz czy męska, damska czy dziecięca.
- Jaka będzie cena?
- Każdy projekt wyceniam indywidualnie. Cena jest zależna od koloru koszulki i ilości zużytego tuszu.
- Dobrze napiszę.
- Na kiedy jest potrzebna?
- Potrzebuję na urodziny dziecka na środę. Chciałabym otrzymać we wtorek, aby na spokojnie jeszcze zapakować.
- To za 5 dni.
- Zdąży Pani?
- Tak. Nawet przy dużych realizacjach, takie jednostkowe zamówienia drukuję na bieżąco.
- Czy wyśle Pani za pobraniem?
- Nie. Proszę o wpłatę na konto. Podeślę numer konta łącznie z wyceną.
- Dobrze, to już piszę. Dziękuję.
- Zapraszam

Takich podobnych rozmów przeprowadzam wiele. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Staram się sama nie projektować i niemalże wszystkie przedstawiane na stronie grafiki pochodzą od profesjonalnych grafików. Ale przy jednostkowych zleceniach sama przygotowuję projekt i wysyłam do akceptacji (jeśli jest taka konieczność)).

Nadruk:

Na rynku ogólnie dostępnych jest bardzo wiele metod znakowania produktów. Metod jest dużo ze względu na różnorodność przedmiotów. Ja specjalizuję się w nadrukach na odzieży bawełnianej i produktach wykonanych z bawełny jak np. torby lub poszewki.

Metoda znakowania.

 • Druk cyfrowy DTG - Zastosowana metoda nanoszenia wzoru jest to nadruk cyfrowy DTG, czyli bezpośredni wydruku na produkcie (w przeciwieństwie do termotransferów). Obrazowo przedstawiając jest to barwienie nitek koszulki/torby/poszewki/bluzy tuszem, który wnika w górne nitki splotu bawełny. Nadruk cyfrowy jest najnowszą metodą znakowania produktów. Dzięki odpowiednim programom można wykonywać projekty już od jednej sztuki bez konieczności przygotowywania matrycy. Jednakże ustalony koszt jednostkowy wykonania produktu jest stały bez względu na ilość zamawianych przedmiotów. Pełna paleta barw możliwa do wydruku.
 • Folia Flex - Metoda polegająca na wycięciu ploterem wzoru z cienkiej folii, którą na stępnie wprasowuje się za pomocą prasy w produkt. Projekty jednobarwne.
 • Folia Flock - Metoda znakowania jest taka sama jak przy folii flex, z tą różnicą, że folia flock ma charakterystyczny meszek. Projekty jednobarwne.

Trwałość

 • Nadruk cyfrowy jest wytrzymały na pranie. Zaleca się pranie w temperaturze 40 stopni Celcjusza w delikatnych środkach do prania. Nadruk wykonany na jasnych produktach (bez podkładu) charakteryzuje się dużą trwałością, jest miękki, można go prasować w wysokich temperaturach, nie przykleja się do żelazka i nie tworzy skorupy. Pozostawia "oddychające" właściwości koszulki nie naruszone. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
 • Nadruk na ciemnych materiałach wymagających białego poddruku jest bardziej wrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Ponieważ technika jego wykonania jest inna, sam nadruk ma inne właściwości. Nadruk jest wyczuwalny pod ręką, należy go prać ręcznie, by przedłużyć żywotność nadruku, miejsca zadrukowane prasować po lewej stronie. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
 • Znakowanie metodą flex lub flock jest również bardzo trwałe. Nie traci koloru. Nie odrywa się. Należy prasować tylko po lewej stronie. Prać w temperaturze 40 stopni Celcjusza. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Format nadsyłanych grafik

 • Drukuję za zlecenie Klienta, przesłane przez niego projekty, grafiki, zdjęcia
 • Pliki do nadruku należy przesłać w pliki z rozszerzeniem png, jpg, pdf. Jeśli to jest tekst mogą Państwo wysłać w wordzie, wtedy sama przekonwertuję na png. Najlepszym plikiem jest PDF, ponieważ przy przesyłaniu nie traci na jakości.
 • Wymagana rozdzielczość to 300DPI
 • Im wyższa jakość nadesłanych projektów tym lepszy i wyraźniejszy nadruk.

Termin realizacji

 • Nadruk jest wykonywany po otrzymaniu płatności.
 • Standardowo zamówienia są realizowane w ciągu 72 godzin, przygotowane do wysyłki i wysłane zgodnie z wyborem Klienta.

Zwrot/wymiana/reklamacja:

 • Nadruki są wykonywane dopiero po zakupie. Każdorazowo nadruk jest traktowany jak indywidualne zamówienie.
 • Przedstawione produkty z nadrukiem są tylko przykładowymi propozycjami wydruków na różne okazje. Zakup produktów z gotowymi wzorami traktowany jest jako wykonanie usługi na indywidualne zamówienie.
 • Koszulka z nadrukiem nie podlega zwrotowi na zasadach ogólnych.