Torby ze śmiesznymi napisami

Jest 31 produktów.

Torba ze śmiesznymi i popularnymi napisami zawsze są świetnym pomysłem na prezent dla każdego. Napisy są bardzo uniwersalne i każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź! 

W kategorii torby na zakupy ze śmiesznymi napisami z pewnością znajdą coś dla siebie kobiety, które podchodzą do siebie z dystansem. Ale także i te, które kochają robić zakupy, cz...

Torba ze śmiesznymi i popularnymi napisami zawsze są świetnym pomysłem na prezent dla każdego. Napisy są bardzo uniwersalne i każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź! 

W kategorii torby na zakupy ze śmiesznymi napisami z pewnością znajdą coś dla siebie kobiety, które podchodzą do siebie z dystansem. Ale także i te, które kochają robić zakupy, czyli statystyczna większość. To doskonałe miejsce na znalezienie prezentu dla przyjaciółki. A niektóre napisy, są trafione w sedno. Na przykład „Skoro jesteśmy, tym co jemy, to… niezłe ze mnie ciacho”. Albo klasyk „Boże, spraw żebym kupiła tylko to, po co przyszłam”.

Te torby, to naprawdę fajne gadżety, a prawie każda pani domu, z takimi napisami się utożsamia. Robienie zakupów, może być męczące, jeśli trzeba dużo dźwigać, ale kiedy wyrusza się na babskie sprawunki, typu buty, torby i torebki, to już nic nie może stanąć na przeszkodzie. Zakupy dla samej siebie, to inwestycja w siebie, czyli ta najbardziej opłacalna.

Dla kogo torby z napisami?

Zdecydowanie dla koleżanek, przyjaciółek, mam, babć, albo ciotek. Wszystko zależy tu od tego, ile osób jest na liście do obdarowania w danym roku. Wcześniej, można zrobić coś w rodzaju badaniu preferencji i z taką osobą przejrzeć stronę sklepu, tak aby dowiedzieć się. Co dana osoba myśli o tego rodzaju napisach. Być może uda się dowiedzieć, jaki napis byłby dla niej, tym idealnym. Święta tuż, tuż, a i dla siebie warto zrobić miłą niespodziankę, bo przecież zakupy robi się dość często. A taka torba z sympatycznym napisem, będzie noszona w torebce damskiej. I będzie można ją wtedy, wyjąć w sklepie, tak aby wszyscy mogli odczytać napis. Poprawa nastroju zapewniona i to dla większości klientów, którzy będą mogli rzucić okiem, na tak wspaniałą torbę.

Pół żartem, pół serio, czyli torby z zabawnymi napisami

Pośród toreb ekologicznych z napisami można znaleźć prawdziwe perełki. Jedną z nich, którą można określić, jako faworyta, dla posiadaczek kotów, jest ta z napisem: „Ciężko pracuję by mój kot miał godne życie”. I można w tym stwierdzeniu odkryć wiele prawdy. Z tego powodu, że często kupujemy zwierzętom przysmaki, które jak się okazuje nie mało kosztują. Tymczasem, bywa że sami sobie nie dogadzamy tak często, jak im. Koty to mądre zwierzęta, które mają swoje pory jedzenia i potrafią doskonale znać się na zegarku. Podobnie, jak na zapachu świeżego mięsa np. z kurczaka. W takiej torbie bawełnianej, można także przynieść mięso do domu, ale warto, aby było ono dobrze zabezpieczone dodatkową reklamówką. Tak aby torba z materiału nie pomoczyła się. Zwłaszcza, że to nie są zwykłe torby materiałowe z napisami,ale wyjątkowe egzemplarze, dla wyjątkowych osób.

Jak prać torby?

Ponieważ to w 100% bawełna z nadrukiem DTG należy obchodzić się z nimi w sposób delikatny. Ze względu na to, że jest to nadruk DTG torby beżowe można je prasować po prawej stronie. Ale jeśli jesteś posiadaczką czarnego egzemplarza koniecznie prasuj po lewej stronie. Jeśli chodzi o pranie, to raczej wskazane jest stosowanie niższej temperatury. A jak wiadomo proszki do prania, mamy teraz dobrej jakości. Spokojnie więc wystarczy temperatura 30 stopni Celsjusza. Dzięki zastosowaniu osłonowej siatki, takiej jak przy praniu bielizny. Zyskamy dodatkową szansę na dłuższą żywotność torby, w nienagannym stanie. Nasze nadruki są bardzo dobrej jakości, ale jak wiadomo w pralce następuje dużo tarcia, więc lepiej chronić stronę nadruku, piorąc torbę wywiniętą na lewą stronę.

Fajna torba dla modnisi

Torba z napisem: „Bezbronna, to ja jestem tylko wtedy, kiedy lakier schnie mi na paznokciach”. To będzie raczej trafiony prezent, podobnie dla kobiet z charakterem i dość stanowczych, aczkolwiek malujących paznokcie. Szukając torby na zakupy ze śmiesznymi napisami u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ale jeśli masz, jakiś lepszy tekst dla siebie, bardziej odpowiadający, twoim gustom, to zapraszamy do zakładki „Własny nadruk” bo tam, można wysłać swój własny projekt i zamówić torbę właśnie taka, specjalnie dla siebie, ze swoim wzorem. Dla bardziej pewnych siebie istot, polecaną torbą będzie, ta z napisem: „Zajebistość, to cecha wrodzona”. Jest to trochę niegrzeczna, ale jednocześnie bardzo prawdziwa maksyma. Albo: „Jestem zajęta byciem zajebistą”. I coś dla zakupoholiczek: „Dla kobiety przymierzyć i nie kupić, to jak dla faceta polać i nie wypić”.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 31 of 31 produktów

Filtruj przez:

Dostępność
Rozmiar