Lista produktów producenta: Certyfikat IBK

Certyfikat IBK

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Wyróżnienie Konsumenta dla firmy Lolilu Katarzyna Szynal

Zaświadczamy, że uczestnik bierze udział programie IBK - Przedsiębiorca Godny Zaufania. Uczestnik spełnił wszystkie warunki uczestnictwa w programie IBK, gdzie wykazał się dużym zaufaniem Klientów, nieposzlakowaną opinią, jak również ogromnymi kompetencjami i innowacyjnymi rozwiązaniami w swojej specjalizacji.

Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów biznesowych otrzymuje Certyfikat Instytutu Badań Konsumenckich.

Więcej

Wydawane certyfikaty przez Instytut Badań Konsumenckich świadczą o wysokim poziomie oferowanych usług i jakości sprzedawanych produktów. Certyfikat jest wydawany na podstawie badań oraz zebranych opinii na temat przedsiębiorstwa.


Aby znaleźć się w gronie laureatów do wyróżnienia należy wykazać się zaufaniem Klientów i licznymi pozytywnymi opiniami oraz polecaniami firmy. Do udziału w badaniu wytypowane są firmy, które cieszą się doskonałą jakością obsługi i pozytywnymi kontaktami z Klientami.


Instytut Badań Konsumenckich zaświadcza, że uczestnik bierze udział programie IBK - Przedsiębiorca Godny Zaufania. Uczestnik spełnił wszystkie warunki uczestnictwa w programie IBK, gdzie wykazał się dużym zaufaniem Klientów, nieposzlakowaną opinią, jak również ogromnymi kompetencjami i innowacyjnymi rozwiązaniami w swojej specjalizacjiMniej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.