Jaką koszulkę wielkanocną dla dziecka wybrać? Czy warto kupić koszulkę wielkanocną? Czy piętnastolatka ubierze jeszcze koszulkę świąteczną? Jak trafić z rozmiarem? Ile wcześniej należy zamówić? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania i inne, które się nasuną w trakcie lektury tego wpisu. Zapraszam do kontaktu i zaczynajmy!

Koszulki wielkanocne dla dzieci

Wielkanoc to uroczyste święta. Warto się ubrać stosownie do okazji. Przy świątecznym śniadaniu warto postawić na formalny styl.

Czy na świętach jest czas na zabawne t-shirty z jajem czy zającem?

Tak. Powiem, nawet, że oczywiście, że tak. Zastanów się nad tym jak bardzo kochasz formalny strój w wolny dzień od pracy. Czy nie nachodzi Cię ochota na rozleniwienie, bawełniany t-shirt i dresowe spodnie. Ale jakby to wyglądało przed rodziną. Trzeba zachować się z godnie z oczekiwaniami. Gdy już wracasz do domu wskakujesz w najwygodniejszy „strój po domu”.

A jak się ma do tego ubiór naszych pociech. Na ile pozwalasz im decydować sama jak się ubiorą, a ile jest w tym przymusu, bo tak trzeba. Święta wszakże muszą być uroczyste. Jak pomyśleć tak na poważnie o istocie świąt i co tak naprawdę tu się świętuje, to odświętny strój jest jak najbardziej na miejscu. Bez sprzecznie.

koszulka dla chłopca na Wielkanoc

Kilka słów o Wielkanocy

Zmartwychwstanie definiuje naszą wiarę. Poświęcenie życia w celu odkupienia grzechów ludzkości to jedno. Drugie to pokonać śmierć. Życie wieczne, właśnie to Nas czeka, wystarczy wierzyć lub się nawrócić i uwierzyć. Proste to nie jest. I modne to nie jest, oj nie.

Wesołych Świąt!

Na święta życzymy sobie radości, spokoju i zdrowia. Ja dodam, że życzę spokoju finansowego, tak dokładnie. Weselny się, świętujmy w rodzinie i cieszmy się chwilą. Patrzmy, jak wszystko budzi się do życia. Te święta mają być radosne! Zacznijmy nowy dzień z entuzjazmem i nadzieją na lepsze jutro, pojutrze i tak dalej.

Tak, w sumie początkiem roku powinna być Wielkanoc. Wiosna to nowy początek. Cieplejsze dni pobudzają Nas do życia i zachęcają do spędzani a czasu na dworze.

Czy warto kupić koszulkę wielkanocną?

Komu chcesz ją kupić? Czy tylko dzieciom czy dorosłym również? Czy sama pozostajesz czy formalnej sukience? Dzieciom pozwalamy na więcej. Zresztą po świątecznym śniadaniu, dzieci i tak proszę o pozwolenie na założenie ulubionej koszulki. W takim wypadku świąteczna koszulka wielkanocna dla dziecka będzie idealna.

Wszystko jest na miejscu. Była biała koszula i odświętna sukienka. Teraz trochę luzu i radości. Dodatkowo, weź pod uwagę, że dzieci łatwo się brudzą, więc dodatkowy strój się przyda. Co wygląda lepiej poplamiony „biały kołnierzyk” czy świeża kolorowa koszulka z zającem? Sama zdecyduj.

Dzieci mogą ubrać się mniej elegancko niż rodzice. To w zasadzie zależy od stylu ubierania rodziców. Jedni pilnują ścisłego stroju, inni doceniają świąteczne rozleniwienie. Koszulka wielkanocna dla dzieci również jest ładna i schludna. Wydrukowana grafika z kolorowymi jajkami nie jest pstrokata i idealnie pasuje do wielkanocnych tradycji.

Jaką koszulkę wielkanocną wybrać?

Na koszulkach znajdziesz wiele symboli świątecznych. Gdyby tak nie było, to miały by całkiem inny charakter. Mamy do wyboru kilka rodzajów grafik. Na koszulkach wielkanocnych muszą znaleźć się jajka, kurczak, zając, baranek, bazie, koszyczek wielkanocny.

Możesz wybrać to, co lubi Twoje dziecko. Możesz też zdecydować sama i kupić zgodnie z własnym rozeznaniem, co się spodoba. Każdy symbol wielkanocny będzie przecież trafiony.

  • Koszulka z zającem dla dziecka jest odpowiednia dla dziewczynki i chłopca. Są różne grafiki i wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli przeszło Ci przez myśl pytanie jaka jest różnica między zającem a królikiem. Możesz o tym poczytać więcej we wpisie: Jaka jest różnica pomiędzy królikiem i zającem? I oczywiście w naszym poprzednim wpisie "Koszulka z zającem na Wielkanoc" będzie o tym więcej.
  • Koszulka z kurczaczkami jest wiosenną propozycją. Co było pierwsze jajko czy kura? Tego najtęższe umysły jeszcze nie rozstrzygnęły.
  • Koszulka z baziami i wiosennymi kwiatami jest bardzo urocza. Na takie koszulki najczęściej decydują się dziewczyny.
  • Koszulka z barankami ma również dziecięcy nadruk. Jak przejrzysz wzory na lolilu.pl to sam przyznasz. Że wszystkie są łagodne i odpowiednie dla dzieci.

koszulka dla chłopca na Wielkanoc

Czy koszulki wielkanocne będzie nosić młodzież?

Hmm… To zależy od dziecka, przepraszam, od nastolatki, nastolatka. Jak sądzisz? To zależy tylko od wzoru. Jak się jakiś spodoba, to będą nosić cały rok. A jak nie wpadnie nic w oko, to nawet kupiona nowa, będzie nowa jeszcze długo, a w końcu stanie się za mała.

Nie decyduj sama. Zapytaj się córki czy syna. Pozwól im samodzielnie zmagać się z podejmowaniem decyzji. Choć nie zdajemy sobie z tego często sprawy, ale to jest sztuka. Jednym przychodzi to z łatwością, a dla drugich to jest trening myśli.

Jak trafić z rozmiarem?

I tu zaczyna się zagwozdka. Ale spokojnie. W lolilu.pl koszulki dziecięce mają uniwersalny kształt prostej koszulki. Dlatego będą trafione i dla chłopców i dziewczynek. Najlepiej koszulki zmierzyć krawiecką miarą albo zwykłą linijką. Koszulki mają zawyżone rozmiary. Nie obawiaj się więc, że przyjdzie za mała.

Kiedy zamówić koszulkę wielkanocną?

Najpóźniej na kilka dni przed Wielkanocą. Może być w ostatnim tygodniu przed świętami. Jak zamówisz wcześniej, to Twój spokój ducha będzie nienaruszony. Wiadomo, że przed samymi świętami jest wiele do zrobienia, więc choć odzież zaplanuj wcześniej.

Jeśli masz pytania, pisz śmiało!

Święta są krótkie. Nasze pozytywne nastawienie jest najważniejsze. Chwila wytchnienia należy się każdemu. Wesołych Świąt!

Zapraszam Cię do zakupów na lolilu.pl. Koszulki wielkanocne znajdziesz w dziale dla dzieci – koszulki wielkanocne.